Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Nektek mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Legyen sok pénze/kocsija/háza? (Szerintem ez alap dolog) Az ágyban legyen gyengéd vagy inkább vadabb? ;)) stbstb.
2016. aug. 9. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"Legyen sok pénze/kocsija/háza? (Szerintem ez alap dolog)"

és te is tudsz ugyanilyen értékeket adni a kapcsolatba? vagy csak a p1n4d? :D

vagy csak trollkodsz és provokálod a népet, Béla?


23F

2016. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Alap lenne a kocsi, ház meg a pénz? :D alap az az, hogy mindenért ketten dolgozunk meg, vagy ha már neki van akkor nem a kocsi márkája meg a lakás/ház nm-e alapján választom ki, hogy összejövök-e vele vagy sem.

Vagy te úgy kezded az ismerkedést, hogy rákérdezel van-e pénze? Sokáig egyedülálló leszel...

28N

2016. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:D
2016. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom. A párom a fontos.
2016. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem a sok pénz/kocsi/ház nem számít alapnak, az inkább csak a kellemes extrák részét képezi, nekem alapnak inkább az számít, hogy emberileg jól kijövünk, megértjük egymást, szeretjük egymást, a szex az működik (gyengébb és vadabb, mikor milyen kedvünk van), tudunk beszélgetni, a problémákat nem a szőnyeg alá söpörjük, hanem megoldjuk, és ehhez hasonló dolgok. A pénz/kocsi/ház az ezek után jön, ha úgy egyébként egyiküknek sincs, akkor közös erővel.
2016. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Dehogy leszek sokaig egyedulallo,eddig mindenkit megkaptam akit akartam (3)csak hat na,nem ugy eltek,ahogy en elvartam volna. A pasik amugy se jok masra,legalabb erre jok,hogy "kenyeztessenek" K...og f..z mind :D Csak a farkuk iranyitja oket,megis erdemli mind a kihasznalast :))))
2016. aug. 9. 15:38
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező........ Ért valami sérelem hogy így gondolkodást? Nem is értem miért fontos hogy egy pasinak legyen háza kocsija még pénze. Én egyáltalán nem szoktam ezt nézni. Még is találtam magamhoz normális partnert.
2016. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha trollkodsz, ostoba vagy hogy ezzel pazarlod az időd. Ha pedig ezt komolyan gondold akkor meg szánalmas:(
2016. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisebb összeget mernék arra tenni, hogy a kérdező egy puhapcs. :)
2016. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ahaaaaa, értem! Te vagy az a kategória akit nem azért d.gnak meg mert jó nő, hanem azért mert meglehet és másra nem jó. De ezért nem a pasikat kell okolni. :D
2016. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!