Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Nektek mi a fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Legyen sok pénze/kocsija/háza? (Szerintem ez alap dolog) Az ágyban legyen gyengéd vagy inkább vadabb? ;)) stbstb.
2016. aug. 9. 14:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolso: te aztan jobban tudod hogy nezek ki,mi? ;) gyokerke :DD
2016. aug. 9. 19:44
 12/15 anonim ***** válasza:

hát kislány megérdemelnél az élettől egy pofont talán megjönne az a csöppnyi eszed :)


23F

2016. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy nézel ki, abból a pár sorból amit ideokádtál lászik, hogy milyen a mentalitásod. Rengeteg pasi barátom van és volt néhány párkapcsolat is az èletemben, egyik sem olyan gyökér mint amilyennek beállítod a férfiakat. Annak, hogy te ilyeneket fogtál ki oka van.

Először talán magadban keresd meg a hibát, biztos nem kevès van! ;)

2016. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én normális lány vagyok, mégis olyan fiúkat ismerek meg állandóan akik nem normálisak, ezért vagyok egyedül. Én tudom, hogy vannak normális fiúk is, de sajnos nagyon ritka aki figyelmes, komoly kapcsolatot keres, nem csak a szexet látja a nőkben. A legtöbb férfi csak ki akarja használni a nőket, nem is érdekli őket semmi más azon kívül. Tisztelet a kivételnek. Itt is rengeteg gusztustalan üzenetet kaptam már perverz fiúktól, nincs is olyan aki kedvesen ír, csak beszélgetni akar. Már nem is beszélek senkivel, mert nincs olyan aki normális.
2016. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más dolgok fontosak. Talán a monogám kapcsolat, a kölcsönös vonzalom, és az érzelmek a többségnek benne vannak ebben. A többi már egyéni igényektől függ.


"Legyen sok pénze/kocsija/háza?"


Nem, a férjemnek egyik sem volt amikor összejöttünk. Még konkrétan munkája sem, mert suliba jártunk mindketten, és a mai napig nincs se kocsink, se jogsink. Nem is akarunk. A tömegközlekedés bevált.


Mi a fontos?

-szeressen engem

-legyen hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, kommunikáció stb stb. Ezek az alap dolgok nálunk.

-passzoljon össze a személyiségünk,

-a fizikai vonzalom is legyen meg kölcsönösen (külsőre ő is tetszik nekem, én is neki)

-A jó szex is fontos. Érdekelje, hogy én elélvezek-e vagy sem. Ő az egyetlen férfi az életemben akivel ez sikerült is. A többi nem nagyon foglalkozott vele. És igen, mi a vadabb szexet szeretjük, de néha-néha jól esik a gyengéd szeretkezés is:)

- egyezzenek a jövővel kapcsolatos terveink (összeköltözés, eljegyzés, házasság). Nekem pl egy élethosszig csak együttélős dolog kevés lett volna anélkül, hogy ez a kapcsolat hivatalos lenne.

-ne legyen se drogos, se alkoholista, se szerencsejátékos

-ne végezzen olyan munkát ami életveszélyes. pl rendőrrel, katonával, tűzoltóval soha nem kezdtem volna kapcsolatot. Nem akarnék egész életemben azon idegeskedni mikor jönnek a hírrel hogy meghalt mert lelőtte valaki meló közben, vagy odaégett mikor mentett valakit egy égő házból.

-Persze valamiből nyilván élni kell, szóval dolgozunk. Akarjon ő is dolgozni, ez a lényeg.


Igazából sok apróság van ami nekem fontos, de más nem is nagyon foglalkozna vele, nem sorolok fel mindent.

2016. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!