Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy viselik a nők, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselik a nők, hogy egy párkapcsolatban előbb-utóbb szexelniük is kell?

Figyelt kérdés
2016. okt. 25. 18:09
1 2 3
 21/24 omba ***** válasza:
Ahogy én látom elég jól viselik.
2016. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
0%

Általában redukálják a kapcsolaton kívüli szexet.

Tudod, amelyik disznó eleget és minőségit kapnotthon enni, nem megy a szomszédba!


Ha pedig ennyire aszexuális vagy, érdemes szakemberhez fordulni, mert komoly lelki okai lehetnek!

2016. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

A #19-es a legjobb! :-) :-) :-)

Annyira szeretem a Páromat, hogy a kedvéért elviselem valahogy azt a 4-5 orbitális orgazmust aktusonként. :-)


Szerintem rossz oldalra tetted fel a kérdésed, tudjatjuk, hogy elmúltál-e már 14 éves? (És 18?)

De ha netán igen,a "Felnőttek kategóriájába sorolod-e magad, mert ez az a kategória.

Semmi gond, mert van aki 25-40 évesen sem tartozik oda!

2016. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Utálom azt az érzést egy kaocsiban ha kényszer a szex, akkor hamar el is hagyom...

De akit igazán szeretsz, azzal egyáltalán nem az..így sőt ;)

Én mászok rá ;)

22L

2016. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!