Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a párom úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etyabuu kérdése:

Mit tegyek ha a párom úgy viselkedik mint egy gyerek?

Figyelt kérdés
22 éves srác és gyakran kiborul ha megkérem, hogy ágyazzon be vagy segítsen takarítani. 23 éves vagyok. Pár hónapja már együtt lakunk, de ez elég gyakori probléma. Miután leszidom, hogy ez így nem jó és tényleg csak apróságokat kérek akkor mindig megsértődik, nem lehet vele beszélni és csapkolódik. Én vagyok neki az első barátnője. Nekem még nem volt olyan akivel együtt laktam volna. Komolyan gondolom ezt az egészet de iszonyatosan tudok rá haragudni ilyenkor.
2017. jan. 22. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja, és egy szóval nem írtam, hogy egyedül kéne mindent megoldania bárkinek is.


Az alábbit írtam.


"De, ha normálisan leültök megbeszélni és megosztjátok a feladatokat, az szerintem rendben van."


Az, hogy hozzátettem, hogy például nálunk, hogy van ez, az téged miért zavar? Egy szóval nem mondtam, hogy neked vagy bárki másnak ezt kéne tennie.


Munkamegosztást javasoltam és megbeszélést, de ezek szerint a szövegértéssel is problémáid akadnak. Sebaj.


Kellemes napot neked!


#1-es

2017. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Már eleve gáz, hogy meg kell kérni ezekre a nyilvánvaló dolgokra.. ő póranyukájának akar, akivel lehet dugni.

Szóval ne vedd azért olyan nagyon komolyan, hiába szeretnéd.

2017. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Istenem.. ne kelljen már alapvető dolgokra megkérni.. nem 10 éves. A fenekét ki törli, vagy csak ha megkéred rá?

Komolyra fordítva: nem neked kell felnevelni.. nem erőltetném vele a továbbiakban az együtt élést meg a járást. Te magasabb szinten vagy mint ő.. sosem lesz harmónia.

2017. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én a gyereket szidom le, amelyik nem képes rendesen viselkedni az órámon, nem a páromat. Mondjuk ha képtelen lenne beágyazni maga után, nagyon röhögnék.. Nemigen tekinteném férfinak.
2017. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Először is látom, hogy vannak ellent mondó reakciók, de emiatt ne fájjon a ti fejetek. Nekem már fájt eleget :D lehet, hogy én se vagyok egy szent. Sajnos ezt én nem látom, mert hát.. elfogult vagyok :D Úgy néz ki, hogy kezd megoldódni a probléma. Megmutattam neki a kommenteket. Emiatt is kiborult, hogy miért fordulok a nyilvánosság felé, amit megértek, de az adott pillanatban nem tudtam kihez forduljak. Minden kapcsolatban vannak problémák és én úgy vagyok, hogy megpróbálom ezekre a megoldást megtalálni. Vagy csak megnyugtatni magam, hogy biztos más is kiakadna a helyembe. Köszönök minden tanácsot :)
2017. jan. 25. 07:23
 16/18 anonim ***** válasza:

Nem szerepelt névvel, címmel szóval nem tudom, mi baja a nyilvánossággal.

Felnőnie kéne, nem felháborodni, noha az nyilván egyszerűbb dolog.

2017. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért ez nem nyilvánosság, mivel se név, se kép, se lakhely, az az lenne ha a helyi lapban szerepelne a dolog:D Itt névtelenül kérhetsz véleményt, senki se fog rájönni ki az. Elég gyerekes ez a reakció is, főleg ha ez az első reakciója, nem az hogy gond van vele. :D
2017. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Benten válasza:
Nem tudom azóta is együtt vagytok e, de végig röhögtem az egészet! 22 -23 éves felnôtt emberek ( nekem Akkor már saját lakásom volt ( nem tette alám senki) és egy gyerekem akit Inkább neveltem egyedül, pedig az apja nem volt ilyen hisztis 😂 , csak nem volt hûséges típus. A lényeg, nem ennyi, de 14 évesen volt önálló véleményem es álmaim, terveim! Amibe ha vki nem fért bele az mehetett amerre akart. Vhol elszomorító is , mert megmutattad neki a reakciókat, mint az oviban a gyerekek vagy a fb on ki kap több likeot … ergo kérdeztél, de csak Azért , h önmagad véleményét erôsítsd és nem a kapcsolatodat! Te is csak gyerekes módon panaszkodtál , de még meg is mutattad Lol Úgy pedig nem lehet együtt élni, ha riválisként kezelitek egymást!
2021. nov. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!