Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan érhetném el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy a barátnőm akivel már 3 éve együtt élek ne szemetesnek használja az autómat?

Figyelt kérdés

Érthetetlen számomra, hogy már 3 éve mondom neki, hogy ne szemeteljen az autómba mert nem azért van.

Számtalanszor találtam csokispapírt, blokkokat meg egyéb szemetet a kartámasz melletti kis rekeszben ( [link]


A szép szó nem segített, a csúnya szó sem. Már volt, hogy könyörögtem neki, az sem vált be.

Múltkor egy banánhéjat találtam a szőnyegen, ha nem használnám az autót napi szinten, akkor bele is rohadt volna. Csoda, hogy legalább olyan helyen volt, ahol azonnal észrevettem... Normális dolog ez?


Egyszerűen szégyellek akárkit is beültetni az autómba, mert én hiába tartok rendet, ha ő azt utána ilyenekkel felborítja, én alapból nem is feltételezem, hogy a párom, aki elvileg szeret, szétszemetelje az autómat amit én magam tartok rendben, takarítok.


Én tiszteletben tartom az ő autójukat, SOSEM hagytam bent szemetet, pedig ők egyáltalán nem tartják úgy tisztában mint én.


Alapvetően nem rendetlen személyiség, szereti a rendet, de az autóban egyszerűen nem tud, és úgy látszik nem is akar rendet tartani, még a kedvemért sem.. Pedig szerintem ez tök alap dolog, hogy legalább úgy hagyjuk az autót, ahogyan beültünk. Én soha senki autóját nem gányolom össze, de nem hiszem, hogy ez olyan nagy dolog, szerintem ez alapvető tisztesség.


Komolyan, olyan nagy elvárás lenne ez? Ti mit csinálnátok hasonló helyzetben?



2017. jan. 31. 16:31
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

[link]


Úgy látom nem jeleníti meg a képet..

2017. jan. 31. 16:33
 2/29 anonim ***** válasza:
83%
A helyedben összegyűjteném a szemetet, és mindig az anyósülésre raknám, ha tudom, hogy legközelebb vele megyek valahova. Ha ledobja a földre, akkor addig nem indulnék el, amíg ki nem viszi eldobni. Ha esőben, akkor esőben, ha fagyban, akkor fagyban. Nem érdekelne, de basszus, ez ritka nagy genyóság. A blokkokat még csak-csak megértem, de a banánhéj?! O.o Vagy az összegyűjtött szemetet nem is az anyósülésre, hanem az ágyára vagy valami saját személyes cucca közé raknám. Csak hogy hátha az ovisnak az ovis szint beválik. Bár hülye vagyok, az én ovis lányom nem csinál ilyet. Vegye már észre magát, mégis, milyen viselkedés ez?!
2017. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%
Ez aztan tragikus :D Vegyel egy minikukat az autoba es szemeteljen abba.
2017. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Hangsúlyozom, az autó NEM szemetes. Ha nálam van valami szemét, akkor zsebreteszem, vagy belerakom egy táskába és miután kiszálltam az autóból, kidobom. Egy kis szemetes csak elvenné a helyet az amúgy is kicsi autóból.


Úgy gondolod, hogy ez a kis szemét olyan nagy megerőltetés, hogy kidobjam.. nem, nem erről van szó (habár valóban kellemetlen) arról van szó, hogy számtalanszor megkértem már, hogy ne szemeteljen az autómba. Minden alkalommal elhittem mikor megígérte, hogy nem fog, és újra és újra szemetet találok.

Amikor beültetek más embert, meg rólam feltételezi, hogy én vagyok ilyen rendetlen, már csak a párom felé tett udvariasságból nem mondom el az igazságot..

Én meg nyilván nem feltételezem, hogy szemét van ott, ezért sokszor csak véletlenül veszem észre.

2017. jan. 31. 16:46
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Nem ülne bele az autómban.
2017. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szerintem ez teljesen normális elvárás. Nem is értem, hogy lehet ilyen. Az én férjem nem tartja tisztában az autóját, dohányzik benne, ennek ellenére én sosem hagytam benne szemetet, pedig nem is szólna érte, mert olyan igénytelen. A párod igazán megbecsülhetne téged.

Ha a párod ennyire nem tartja fontosnak, hogy eleget tegyen ennek a tök alapvető elvárásnak, akkor elgondolkodnék, hogy egyáltalán összeilletek-e. Nyilvánvalóan őt nem érdeklik mindezek, de téged zavar, ha ennyiből nem értett, akkor szerintem másból sem fog.

2017. jan. 31. 17:15
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyenektől herótot kapok... Én a szemetelővel kitakaríttatom a kocsit, ha szétdobál valamit, vagy összedzsuvázza. Lehet szó bárkiről barátnőről, pasimról, tesómról.
2017. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%
Hagyjál az ő autójukban egy használt óvszert.
2017. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező te most a saját kérdésedhez írtál hozzászólást?

Szerintem az a baj, hogy rápörögtél, a linkelt kép alapján senki nem mondaná, hogy trehány vagy, csak gondolod, hogy majd ezt feltételezik az emberek akik beülnek... valószíűleg az ő kocsijuk se egy múzeum.

2017. jan. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%
A nőknek az autó csak használati tárgy. Ennyit még én is benne szoktam hagyni időnként (a banánhéj azért már nekem is durva). Aztán ha jön a kocsimosás és a porszívózás, akkor vele egyetemben kidobom a szemetet is.
2017. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!