Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Nagyon zavaró ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nagyon zavaró ha nő létemre nem szeretek főzni?

Figyelt kérdés

Magamnak nem szoktam főzni, esetleg egyszer egy héten. Amikor nálam van a barátom nagy nehezen ráveszem magam hogy összerittyentsek valamit, de nagyon nem élvezem a főzést. Sok időt elvisz, sokat kell utána mosogatni is. Jelenthet ez a későbbiekben problémát?

28N



2017. ápr. 12. 17:17
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%
#11: Keress szakácsnőt :) A fene sem főzne neked kötelező jelleggel.
2017. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, van valami, amit nem szeret - de akkor miért kell megtanulnia? Én nem akarnék rávenni senkit arra, hogy olyat csináljon, amit nem akar.


Gyere szívem, tanulj meg varrni, mert azt mondtam?

2017. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
7%
Nekem bizony nem kellenél kapcsolatra, ez olyan, mint mikor egy pasi nem képes egy polcot felfúrni. Nálam ez alap, de biztos van olyan 20 kilós pasi aki elvan 2 szelet vajaskenyérrel egész nap.
2017. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
96%
De 14-es, akkor te nem eszel, ha nem vagy párkapcsolatban?
2017. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek fontos,valakinek nem.Olyat kell találni,akinek nem ez a fontos.
2017. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
8%
Én sem szeretek főzni férfiként, de muszáj, mert enni kell. Az zavaró lenne, ha valaki elvárná tőlem, hogy én főzzek többször, vagy rendeltetné a kaját.
2017. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
92%

"Az zavaró lenne, ha valaki elvárná tőlem, hogy én főzzek többször"


Ez engem is zavarna nőként. Nem tudom, az etetés miért puncis feladat.

2017. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
16%
Mivel nem tizenéves h~lyegyerek vagyok már, és régóta párkapcsolatban élek, így nem az én dolgom a főzés, a szerelés, ház rendberakáda, autó bicikliszerelés ezek az én dolgaim. Természetesen attól én is tudok főzni, sőt szoktam is, meg a mosógépet is eltudom indítani, de ezek elsődlegesen a feleségem dolgai, és szereti is csinálni
2017. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
#14 voltam
2017. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
61%

Nőként írok -ugye nem baj....


Mert ki szeret?-Például munka után,vagy hajnalban munka előtt?

-De ettől a ténytől eltekintve megcsinálom,s ha már csinálok valamit- az jó legyen!

Miért ennénk éttermi vacakot netán gyorséttermit?


Amit te készítesz,te tudod milyen alapanyagból van.


9-évesen kezdtem főzni,-mert a szülők nem értek rá!-s amikor este hazajöttek volt főtt étel az asztalon.


Sok mindent nem azért csinál az ember mert annyira szeteti - hanem,hogy örömöt okozzon a másiknak!


Pl én utálok télen havat lapátolni,de van kutyám és ha a férfiember nem ér rá-azért eszik a kutya ....pedig nem vagyok egy német sportolónő alkat!


Te tudod,de szerintem pár jó kis recept meg tanulásától nem dől össze a világ.

2017. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!