Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak! Nagyon zavaró ha nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nagyon zavaró ha nő létemre nem szeretek főzni?

Figyelt kérdés

Magamnak nem szoktam főzni, esetleg egyszer egy héten. Amikor nálam van a barátom nagy nehezen ráveszem magam hogy összerittyentsek valamit, de nagyon nem élvezem a főzést. Sok időt elvisz, sokat kell utána mosogatni is. Jelenthet ez a későbbiekben problémát?

28N



2017. ápr. 12. 17:17
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy kinek a dolga, én csak egyszerüen nem érzem magam háziasszony tipusnak, és nem szeretek főzni. sütiket sütni meg végképp nem.
2017. ápr. 12. 19:28
 22/42 anonim ***** válasza:
51%
Ha más munkával tudod kompenzálni azt, hogy nem, vagy csak ritkán főzöl, akkor semmi gond.
2017. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, megértelek. Kinézetre lányos vagyok, de hiányzik belőlem az a gondoskodó gén, hogy jaj, a velem élő felnőtt ember mit fog enni... az olyan, mintha nem egyenrangúak lennénk, mintha anyuka lennék. Gyereket meg amúgy sem akarok.


Egyébként a húgomnak eddigi 3 pasija közül mindegyik főzött, nem érdekelte őket, hogy tesóm nem főz. És 3 különböző pasi volt, egy ecsethajú vékonyka, egy kopasz tetovált meg egy hosszúhajú rocker.

2017. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
78%
Amíg én főzök, te pl. lenyírod a füvet? Csak mert volt olyan barátnőm, aki utóbbira nem volt hajlandó (mondván, "az nem női munka") :D
2017. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én nyírnék füvet, de lakásban lakom. Házba soha nem költöznék, nem lenne értelme.
2017. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
79%

Én férjes anyuka vagyok, és vállalom, hogy utálok főzni. Nem is maga a pacsmagolás, hanem hogy rohadt sok időt elvesz, a gyerek 2 éves lesz, ő közben egy ideig elvan, de aztán már unatkozik, így megy a nyafogás, és idegesít, hogy elveszem tőle ilyenekkel az időt. De ami igazán kikészít, az a MIT főzzek kérdés, minden nyomorult nap. Van, amit a gyerek nem szeret, van, amit én, van, amit a férjem, nehéz mindig kitalálni, mi legyen a kaja. A megoldás az lett, hogy mivel a férjem jobban szeret főzni, ő szokott, amikor itthon van, amikor megy nincs, akkor rendelek. (Nem kell a férfiak részéről a pampogás, én is dolgozom, csak többnyire itthonról, ugyanannyit keresek, néha még többet is, mint a férjem, így evidens, hogy a házimunka közös).


A férjemet soha egy percig nem zavarta ez, amíg nem volt gyerekünk, addig azért erőt vettem magamon és főztem, akkor ugye nem is volt az, hogy elveszem a gyerektől az időt meg ilyenek. De akkor is főzött néha ő is, ha olyanja volt. Tudok egyébként főzni, elég jól, amikor csinálok kaját, az mindig jól sikerül, de akkor is utálok vele pepecselni, ez van. Én ha nem muszáj, nem főzök, a férjem meg nem nagyon tereget például, mert azt meg ő utálja. Mindenki jól járt, ennyi.

29N

2017. ápr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
15%
Nem baj, de ha lesz gyereked durva lesz minden napra fott kaját rendelni.
2017. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, csak az a ciki, hogy én meg nem nagyon tudok, úgyhogy egyéb megoldásokhoz kellene folyamodni. Vagy közös főzés megérhet egy próbát.
2017. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%

Nő vagyok, de eddig még senki nem problémázott azon, hogy nem szeretek és nem is igazán tudok főzni. Illetve 1 valaki említette, de csak mert szakításkor nem tudott mást a fejemhez vágni. :D

Szerintem manapság nem alapfeltétel, hogy a nő főzni tudjon, és nagyon sok férfi szeret és tud is főzni.

2017. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
28%
Férfi vagyok,és szeretem a ftt kaját.Sokat dolgozom,a nejem keveset,ő föz. Ez preobléma lehet 1 kiforratlan kapcsolatban 51 ffi
2017. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!