Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt, aki a férje kedvéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, aki a férje kedvéért levágatta a haját? Megbántátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg hátközépig érő hajam van, de a férjem szeretné, ha nagyon rövidre vágatnám, mert úgy még sosem látott és már unja a hosszút (13 éve együtt). Mostanában a hátul felnyírt hajak nagyon megtetszettek neki, könyörög, legalább próbáljam ki, utána úgyis visszanő. Volt, aki kedvében járt így a párjának?
2018. jan. 28. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos nem. Vegyen egy parókát, azt esetleg néha felvenném.
2018. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:D
2018. jan. 28. 15:50
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Meg fogod bánni, ha levágatod - már most szólok.


22/N

2018. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem én még véletlen se akarnék tetszeni a páromnak :))) Új dolgokat meg kipróbálni? Bolond dolog :))))
2018. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Hátul felnyírt? Neeeeeeeeeee :D


22/F

2018. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy gondolom, hogy ha az ember mások kérésére/parancsára vagy kényszerből, megfelelési vágyból hoz egy döntést és nem azért mert saját maga így látja jónak, ezt szeretné, akkor azt a döntést meg fogja bánni. Nekem is hosszú, szinte fenékig érő hajam van, már régóta ilyen és lehet, hogy unalmas, de én szeretem, nekem tetszik, jól áll. Soha, senki kedvéért nem vágatnám le, nem festetném be stb., mert nekem így megfelel.
2018. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Azt vedd bele, hogy ha fordítva kérdeznéd, más válaszok lennének. Vannak, akiknek minden önbizalmuk a hajukban van, őket ne számold.


Nekem rövid a hajam, és nem növeszteném meg csak a kedvéért. Ha épp nőni hagyom, egybe eshet az akaratunk, de az enyém dönt.

2018. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem vágatom-növesztem senki kedvéért.
2018. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tennék ilyet más kedvéért. Akkor vágasd csak le, ha TE szeretnéd kipróbálni, ne hallgass másra.
2018. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Én megnövesztettem, mert az jobban tetszik neki. Aztán egy idő után sajnálom levágni, de közben meg gyűlölöm, mert rohadtul idegesítő. Vagy a pofámba lóg, vagy minden nap csak fel van kötve. Meleg és órákig se szárad meg. Annyi a jó, hogy nem kell állandóan fodrászhoz járni.

Legszivesebben leborotválnám az egészet, de hát az nem túl elfogadott nőknél.

2018. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!