Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, ti veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti veletek volt már olyan, hogy utólag megbantatok, hogy visszautasitottatok illetve elhagytatok valakit?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy visszautasítást megbántam.
2017. dec. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én amikor visszatekintek mindig megértem, hogy akkor okkal gondoltam úgy hogy ennek így kell lennie. Nem rágódom a múlton, nem gondolkodok olyan dolgokon, hogy mi lett volna ha.
2017. dec. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2017. dec. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szakítottam egy lánnyal, aki mindent megadott nekem (rajongott értem, szexi volt, gyönyörű, aranyos, gondoskodó és mohó az ágyban stb.), kivéve egyet.


Nem volt szellemileg partnerem. Nem tudtunk beszélgetni.


Őt nem zavarta ez. Még hónapokig "tologathattam" volna, de engem zavart. Nagyon.


Szakítottam vele, és iszonyú nehéz volt. Végig azzal erősítettem magamat, hogy hosszútávon jobb lesz majd. Hosszútávon ez a jó döntés! Hiszen minek húzzam kettőnk idejét, amikor tudom, hogy valójában nincs jövője a kapcsolatnak.


Nagy levegőt vettem és letéptem egyhúzásra a ragtapaszt a sebről. Szakítottam vele. Kérdezte, hogy miért. Kb képtelen voltam válaszolni, mert én sem akartam szakítani. Csak tudtam, hogy hosszútávon ez a jódöntés.

Így kell tennem.

Sírtunk stb.

Kérte, hogy beszéljük meg. Mondtam, hogy nem... mert félek, hogy meg fog győzni, és nem akarom. Nem akarok elgyengülni.


Egy hétig minden barátom szidott, hogy milyen ostoba vagyok, hogy ilyen jó csajom volt, álom nő stb. és én szakítok vele... hogy lehettem ilyen hülye.

Egy hét szex nélkül és akkor elgyengültem a nyomás alatt.

Megbántam. Akartam őt. Ráírtam, vagy találkoztunk már nem emlékszem.


De szerencsémre ő visszautasított.

Miután megmondta, hogy ő sírt egy hetet és most már nem fog újra összejönni velem... megköszöntem neki.


TUDTAM, hogy hosszú távon ez a jó döntés, csak gyenge voltam. De Ő akkor már erős volt helyettem. :)


Szóval végül jól alakult.


Egy hét múlva már örültem az egésznek.

És pár hónap múlva pedig megtapasztaltam, hogy mégis valójában milyen kapcsolatra vágytam. Milyen lányra, aki szellemileg partner. Akivel össze tudok kapcsolódni a beszélgetések közben stb. Akivel ha elkezdünk egy témát délután, akkor éjfél körül vesszük észre, hogy ránk sötétedett :)


no mindegy :D Szóval igen. Hosszútávon jó döntés volt :D


Jó éjt :)

2017. dec. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem. én sok lányt kihagytam. de egyszerűen én nem az a típus vagyok, akinek jó akkor is bele menni, ha igazából nem érdekli. akkor sem ha szép a lány.
2017. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
71%
Régen egy barátom nagyapja azt mondta, "meglátjátok majd, hogy eljön az az idő, amikor minden nőt megbánod az összes NŐT akit kihagytál ..." Bölcs ember volt ...
2017. dec. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os egyetértek a barátod nagyapjával.:D Bár én még nem tudok annyira visszatekinteni, de én minden egyes kihagyott nem csak lányt, de akármilyen ismerkedést rosszallok kihagyni(persze csak normális, vagy legalábbis nem pszichopata emberekre gondolok). Annyira sokszínűek az emberek, és annyit lehet tanulni másoktól.:D
2017. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt, de én csak sokkal később bántam meg, amikor rájöttem hogy milyen jó dolgom volt. Túltettem magam rajta, de hülye döntés volt.
2017. dec. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!