Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egészséges dolog ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog ha a barátnőm sose jön velem meglátogatni a családom?

Figyelt kérdés

Családom 5-6 perc kocsiútra lakik tőlünk. Havonta megyek le hozzájuk dea barátnőm a 4évünk alatt kb 4x jött velem. Tény hogy nagyon szarul érezte magát, mert sok kistesóm van, akik korukhooz méltóan kegyetlen hangosak. Amikor hivom, akkor mindig azt mondja hogy nem jön, mert utálja a családom, és úgy érzi anyám is utálja őt (nem utálja de jóformán nem is ismeri) és a tesóim zsivajátol meg fáj a feje nap végére. A tesoim pedig szeretik őt mindig kérdezik miért nem jön le sose.

Persze én nem erőltetem sose, jon jon nem nem. De jo lenne ha végre együtt lenne mindenki egy kicsit, akiket szeretek



2018. ápr. 19. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hát nagyon szarul esne az biztos. Ilyenkor csak pár órát vagytok ott? Mert most nem azért de azt simán kibírhatná. Én se szerettem volt barátnőm családját, viszont sose csináltam ilyet.
2018. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Igen, egészséges.


Az viszont nem egészséges, hogy a tesóid szeretnek egy idegent, akit négyszer láttak életükben. Erről persze te nem tehetsz, de a szüleidnek talán kicsit kevésbé szaporának, de sokkal törődőbbnek kellett volna lenniük.

2018. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 amikor jott akkor igen csak par ora. Miota nem jar le, van h ottalszom 1ejszakat
2018. ápr. 19. 12:41
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem igazán egészséges... ennél azért jobban megerőltethetné magát.
2018. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Páromnak már nincs családja. Ezt soha nem mondtam neki, de esküszöm mélyen legbelül irtó boldoggá tesz, hogy nem rángat el magával kötelező családi eseményekre. Én ezeket mindig utáltam, mert a párod családja jóformán egy tök idegen család, az, hogy párszor találkoztok, nem fog olyan köteléket kialakítani köztetek, mint a szülő-gyerek között, akik együtt nőttek fel. Ezzel az erővel a szomszédom családjához is mehetnék ebédre, ugyanannyi közünk van egymáshoz.


Lehet lepontozni, szerintem házasság előtt ezeknek nem sok jelentősége van. Utána is inkább csak olyan kötelező rossz.

2018. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
5-osnek igaza van,en is utalom a kotelezo jopofit a parom csaladjaval...neha azt irigylrm hogy masnak aki szerencsesebb mar nem el az anyosa! Nagy teher
2018. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

én is utálom a családi hepajokat

tesóm 7 éve házas, nem mentem el az esküvőre, nem voltam még a lakásukban, és nem mentem el a gyerekek keresztelőjére sem.


a gyerekeket szeretem, a tesóm párját utálom.


ennyike.


nem kell smúzolni.

2018. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

Igaza van, én is utálom a kötelező családi ottlétet, főleg, ha még van 2-3 idegesítő gyerek is.

Na, az a halálom, félóra után elegem lesz a zsivalyból meg nyávogásból és 99%-ban elforduló bőgésből.


Hálisten jó messzire lakunk, így elég félévente-évente hazamenni.


Jó, én szeretem a párom családját, de ha minden hónapban oda kéne menni, agybajt is kapnék.

2018. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy darabig jártam vele, de ahogy megismertem őket, meg a családi viszonyaikat egyre ritkábban, aztán már évek is kimaradtak.... aztán szét is mentünk. Szóval, ha helyből ennyire elutasító a te hozzád tartozó emberekkel, akkor ne tervezz vele nagyon hosszú távra.
2018. ápr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Leszarom, hogy erről ki mit gondol. Nekem ilyen pár nem kéne. Számomra ez nem normális viselkedés. Ha a családom semmi okot nem adott arra, hogy kerülje őket a párom, akkor nem tolerálnám ezt a viselkedést. Nem kényszeriteném semmire, ha nem magától értetődő hogy együtt meglátogassuk egymás családját, vagy összejöjjünk néha, akkor nem egymást keressük. Szerencsére sem én, sem a párom, se a családtagjaink nem kretének.
2018. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!