Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egészséges dolog ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog ha a barátnőm sose jön velem meglátogatni a családom?

Figyelt kérdés

Családom 5-6 perc kocsiútra lakik tőlünk. Havonta megyek le hozzájuk dea barátnőm a 4évünk alatt kb 4x jött velem. Tény hogy nagyon szarul érezte magát, mert sok kistesóm van, akik korukhooz méltóan kegyetlen hangosak. Amikor hivom, akkor mindig azt mondja hogy nem jön, mert utálja a családom, és úgy érzi anyám is utálja őt (nem utálja de jóformán nem is ismeri) és a tesóim zsivajátol meg fáj a feje nap végére. A tesoim pedig szeretik őt mindig kérdezik miért nem jön le sose.

Persze én nem erőltetem sose, jon jon nem nem. De jo lenne ha végre együtt lenne mindenki egy kicsit, akiket szeretek



2018. ápr. 19. 12:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem olyan par nem kene aki a mergezo lelkiterrorista anyjat ram erolteti
2018. ápr. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Eszter71 válasza:
Azért elgondolkoznék ezen a kapcsolaton? Mit akartok egymástól? Csak egy jó szexet? Ahhoz sok a 4 év! Ha a tesóid idegesitik, akkor gyereket ne nagyon tervezz vele... és ha mégis lesz gyereketek, el fogja tiltani a családodtól? Egy önző kis liba, semmi más... Egoistákkal ne tervezz
2018. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!