Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 20 éves férfi vagyok! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfi vagyok! A barátnőmnek van egy 3 éves csodálatos kis gyereke. Közel jövőben össze szeretnénk költözni. De fél hogy nem fog menni nekem a gyereknevelés mert fiatal vagyok. Mivel tudnám jobb belátásra birni?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 07:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknevelés azért maradjon elsődlegesen az a szülők dolga, nekem négy gyerekem van, de válás után összejöttem én is egy kisbabás nővel...semmi bajunk nem volt.

Ennyi, meg ilyen irányú korkülönbségre sokan kiakadnak, de hát annyi sokféle kapcsolat tud működni.

Addig is, míg eldől a dolog, látogasd őket gyakran, majd meglátjátok, hogy megy ez.

2018. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok meg!

Ki tudja.. lehet X idő után bevállaltok 1 közös gyerkőcöt is.

2018. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!