Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Nagyon szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem a barátnőmet de nagyon idegesítő hogy olyan mint egy barbibaba. Minden rózsaszín az egész házban. Valahogy le lehet erről szoktatni?

Figyelt kérdés

A szoba tele van plüss macikkal. A fürdőszobában az én cuccaim nem férnek sehova mert neki 2 szekrény kell annyi cucca van

23 éves.

3hete költöztünk össze


2018. ápr. 28. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarnának a plüssök. Mondjuk elég morbid lenne, hogy miközben keményen szerelmeskedünk, néznek a macik a sarokból. :D A sok női cucc sem zavar, ha rendszerezve van és precízen tárolva. Viszont a pink mániától lerakom a hajamat. :D
2018. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Vagy szeresd ilyennek, vagy lépj le. Senkit sem változtathatsz meg, csak önmagadat.
2018. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
89%

Ne akarj megváltoztatni senkit se. Ő ilyennek szereti magát. Amennyiben te ezt nem tudod tolerálni, akkor szakítsatok.


Összeköltözés előtt ez nem zavart?

2018. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak 1x voltam nála mindig ő jött hozzám
2018. ápr. 28. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

egy kislánnyal költöztél össze.



nem jósolok hosszú időt nektek...

2018. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos csak úgy lehet problémát megoldani, ha megbeszélitek. Szólj neki minél hamarabb, amíg még kedvesen tudsz vele beszélni. Ha tűrsz és hallgatsz, előbb-utóbb "robbanni" fogsz. Mondd meg neki, hogy Neked túl sok a rózsaszín.Kellene más szín is a lakásba. Azért is szólj, hogy csináljon a te holmijaidnak is helyet. Gondolja át, hogy biztosan szüksége van-e az összes cuccára. Rosszul fog neki esni, talán megsértődik, és sírni fog, de majd megnyugszik, és remélhetőleg találtok megoldást. Ha meg megreked a hiszti szintjén a konfliktuskezelés, akkor el kell gondolkodni a kapcsolat jövőjéről.
2018. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, akkor is ilyen volt, amikor megismerted.
2018. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Senkit nem kötelezhetsz arra hogy érted megvàltozzon. Vagy fogadd el őt ilyennek vagy hagyd ott. Nőként utàlom a rózsaszínt, és összességében a vilàgos színeket, kivéve a babakéket. A sajàt anyàm ellen is làzadtam mikor cseszegetett hogy ne hordjak folyon feketét és sötét színű cuccokat. De hordom mert az tetszik. Soha senki nem venne rà arra, hogy ne szeressek valamit csak az ő kedvéért. Az ilyen pasikat nagyon gyorsan lekoptattam mindig. Tegyetek be + szekrényt vagy polcot a te cuccaidnak. Az viszont önzés, hogy a te dolgaidnak nem hagy helyet.


Sokat nem tudsz tenni rózsaszín ügyben.Törődj bele vagy engedd el.. Ha a másik dologban sem hajlandó kompromisszumot kötni, akkor viszont nem sok jövőtök van együtt mert majd egyre több dologban akar föléd kerekedni.

2018. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 szerintem lenne arany középút. Nem kellene teljesen feladni a rózsaszínt, de ki lehetne egèszíteni pl.zölddel, fehérrel, barnával, krémszínnel, narancssárgával, vagy akár feketével. Én kétlem, hogy egy 23 éves fiatal nő bőrére annyi kence kelljen, hogy nem fér el a saját "térfelén". A sok szükségtelen női csetresz egy idő után anyagi vitákhoz fog vezetni.
2018. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nemrég megnézte a "Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt"-ot? :D
2018. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!