Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt feleségnek gyerektartásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt feleségnek gyerektartásra havi 100ezer egy gyerekre, velem külön kassza! Vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek az előző házasságából. Rá 100 ezret fizet havonta, plusz amik közbejönnek( orvos stb). Mi május óta élünk együtt, de ha elmegyek vásárolni, én fizetek, max oda adja a felét. De együtt sosem megyünk szinte, és a boltban is az van olyankor, hogy semmit sem merek betenni a kosárba, mert a helyzet kicsit idegen. Rám mondjuk nem szokott pénzt áldozni. Az exfeleségnek leperkálta anno az egész fizuját. Vélemények?

2018. okt. 26. 11:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
26%
Gyerekre 100 ezer forintot? Le leszek pontozva, de biztos nem fizetnék annyit. Amúgy sem akarok gyereket, ez meg a másik. Bátyám 2 gyerek után fizet 50 ezret.
2018. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
90%

Beszéld meg vele, de szerintem tudomásul kell venned, hogy ez van, és ha ez neked probléma, akkor inkább szakíts.

Egy gyerek egész életre szól, és nem két fillér költség, ő legalább vállalja a felelősséget, és nem sunyiskodik a fizetésével, hogy ne tudják vonni.

2018. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
37%
Exfeleségnek van munkája?
2018. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem a problémát. Külön kasszán vagytok. Kifejtenéd?
2018. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:
Van, és többet keres, mint párom. Párom 400ezer ft/ho- ha jó hónapunk van, az ex 5-600 ezer. De én a 400 ezerből egy fillért sem látok.
2018. okt. 26. 11:53
 6/84 A kérdező kommentje:
Én 220 max.
2018. okt. 26. 11:53
 7/84 anonim ***** válasza:
80%

#1 Wow, a bátyád igazi mintaapuka, hogy kifizeti a kötelező 25 ezret gyerekenként. Az ilyennek legszívesebben levágnám a tökeit :) Gyereket csinálni tud, de felelősséget vállalni értük és tisztességesen eltartani őket már nem. Persze, majd anyuka kifizet rájuk mindent, igaz? Apám is ezt csinálja, a válás óta utalja a kötelező havi 25-öt, holott keres legalább egy milliót. Megmondtam neki, hogy majd rám is pont ennyire számítson, mikor szüksége lesz rá.


Kérdező, örülj neki, hogy egy rendes férfit fogtál ki, a törődik a gyerekével.

2018. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
93%
#5 Ezt most nem értem. Együtt éltek, gondolom a lakhatás-kaja felét, vagy a magára eső részét fizeti, nem? Akkor mi a baj? Te most eltartót keresel vagy párkapcsolatot?
2018. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy itt nálunk az enyém-tied rendszer működik. Nincs az, mint az exnél, hogy azt vett ami kellett épp a háztartásba a pénzből, és elkéregetni a felét utána... meg ha kellett neki bicikli, együtt megvették stb. Itt nincs az, hogy együtt.
2018. okt. 26. 12:03
 10/84 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aranyásó. Saját tehermentes autóm van pl. És én dolgoztam meg érte.
2018. okt. 26. 12:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!