Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Rosszul esne nektek ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne nektek ha kiderülne, hogy a parotok hazudott azzal kapcsolatban, hogy mennyi a fizetése? Csak a felet mondta volna el?

Figyelt kérdés

Nem akartam elmondani hogy mennyit keresek hogy havonta minidg tudjak félre rakni ,legyen saját pénzem ami csak az enyém ,ha esetleg szakítanánk legyen félretett spórolt pénzem

Saját lakásra is gyűjtők így konnyebb össze hozni

Sajnos kiderült és megharagudott a párom

Nektek ez rosszul esne ?

N



2018. aug. 18. 19:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hazudott nekem, ráadásul azért, mert rosszat feltételezett rólam, hogy nem hagynám, hogy spóroljon. Ez sértő.
2018. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen mert hazudott. Èn dobnàlak a helyében. Aki ezt egyszer megteszi, màskor is megteheti ha épp úgy kényelmes... Ha jól sejtem hetek- hónapok óta hazudsz neki. Én szakítanék..Ilyen emberrel nem lennék együtt.

Nekünk közös megtakarítàsunk van, és közös kasszàn vagyunk összeköltözés óta, mindketten így akartuk,, de ha sajàtot szeretne a férjem, teljesen rendben lenne részemről De a hazudozàst, titkolózàst nem viselem el! Ez kvàzi a bizalom teljes hiànyàra utal= egy kalap szar az egész, nem pàrkapcsolat. .Erős alap nélkül egy hàz is összedől- fel sem épül.

2018. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem akartam közös kasszán lenni, mindent felesben fizettünk amit kell de külön számlán vagyunk semmi közös kassza.

Nem akartam hogy tudja hogy mennyi a fizetésem mert akkor biztos hogy nem tudtam volna félre rakni mert akkor ő is úgy lett volna vele hogy ohhh van meg pénz nincs gond. Pedig az nekem kell és ha tudja hogy van akkor nem megy hogy félre tegyek mert mindig hozza nyúlna. Így tudta hogy van egy fix fizetés azt kell beosztani nincs több

Nem akartam hogy az én pénzemet költse vagy hozza nyúljon ahogy én sem tettem meg ezt vele

2018. aug. 18. 19:38
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak ilyen "élettársi" izében lennék, akkor kit érdekel, ha házasságiban, akkor gáz. Összességében nem értem, miért vannak "kapcsolatok", ha senki sem bízik meg a másikban.
2018. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%

*Nem akartam hogy az én pénzemet költse


Ez még "szebb".


és "párod" messze vagy a pártól.

2018. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szoval ilyen aranyaso a pasi, hogy siman elkoltene a te penzed?
2018. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Paromnak is maradt saját pénze nem vettem el tőle

Mindent kifizetunk fele fele arányban amit kell és ami neki is maradt a fizetéséből arra költötte akire akarta .

Ugyan annyit adtam bele én is a dolgokba mint ő. Nem akartam hogy tudja hogy több is van mert egyáltalán nem tud soprolni nem tud bánni a pénzzel

Tudtam hogy ha tudja akkor nem lesz semmi félre tett pénzem

2018. aug. 18. 19:56
 8/30 anonim ***** válasza:
96%
#5-ös, te észnél vagy? Hogy lopta volna mar meg, ha mindent felesben fizetnek?
2018. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem vártam el hogy tegye le a pénzét és nem loptam meg

Kaja rezsi felesben ki lett fizetve többi pénzéhez én nem nyúltam

2018. aug. 18. 19:58
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
De nem értem, ha nem közös kasszán vagytok, akkor megis hogy nyúlt volna a te pénzedhez?
2018. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!