Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy kezeljem, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem, ha a barátnőm harácsolja a pénzt?

Figyelt kérdés
Akik évek óta együtt vannak, azok mind közös kasszán vannak. Mi a rezsin, kaján felezünk, a többi pénzt nem osztjuk meg. Barátnőmnek van egy munkahelye, azon kívül van egy félállása is, nekem csak simán egy munkahelyem van, és nem is szeretnék mást vállalni mellé. Sose beszél róla mennyit keres, annyit mond, hogy nézzem meg a hivatalos árlistájukat. Emberileg is rosszul esik, hogy nem osztja meg a dolgait velem. Meg hát látom, hogy két kézzel szórja a pénzt, eljár a barátnőjével nyaralni, kirándulni, engem nem is hívnak. Ha kell ha nem vásárol magának, ami nem kell neki azt eladja ilyen portálokon. Abba is belementem, hogy ne évi egyszer, hanem kétszer menjünk nyaralni. Nem érti, hogy az ilyen dolgok nekünk drágák. Azt mondja, akkor költözzek el, legalább nem zavarnám. De ez nem így működik!
2019. máj. 30. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem már az sok, hogy együtt élsz egy emberrel aki nem nem mondja meg, hanem titkolja mennyit keres. Nem értem miért nem lehet elmondani, elvileg szeret vagy mi. Azt se értem neked ebbe mi a jó.
2019. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem jó, pont ez a baj. Szerintem sokkal többet keres, mint én, így meg a felezés már nem arányos.
2019. máj. 30. 22:28
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

" Nem érti, hogy az ilyen dolgok nekünk drágák."


Nem. Csak neked drága.

2019. máj. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta, hogy költözz el. Ez elég világos.

Te se vagy vele boldog. Miért nem költözöl?

2019. máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene többet beleadnia a közösbe azért, mert többet keres? Főleg, hogy többet is dolgozik.


Eszem megáll komolyan. Aztán csodálkozol, hogy titkolja előled.

2019. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A harácsol nem ezt jelenti. Az az lenne, ha tőled elvenné. Inkább pazarolja.


Viszont ez így nagyon érdekes sztori. Én amúgy egyszer megmondtam, mennyit keresek, és mikor volt fizetésemelésem, 2x is, akkor azt nem mondtam el, hanem mindig hazudtam a kiadásaimról, mert szerencsejátékfüggő voltam/vagyok. És sosem derült ki, megúsztam. Aztán mikor 3x-rra megemelték a fizetésem, az már olyan sok volt, meg azt hittem, úgysem fogok játszani, hogy végre elmondtam. Így telnek a hónapok, és utólag fel se fog tűnni, hogy mikor mennyit kerestem, elég, ha most tudja. Bár a bónuszt most sem mondtam meg, igaz, most azzal át is lettem verve, nem annyit kapok, amennyi meg lett ígérve, de ez mindegy is.

28F

2019. máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

nem érzem jogosnak a kérdésedet.


1. nem harácsolja, hanem megdolgozik érte, gyakorlatilag két állásban gürizik érte, nem a te pénzedet költi


2. felnőtt ember, azt kezd a pénzével, amit akar.


3. a nyaralásra költés egyben azt is jelenti, hogy élményekre költ, ez pozitív


3. szerintem téged pasiként az zavar, hogy láthatóan többet keres, mint te, és többet is tud költeni, mint te.


4. ettől függetlenül ez nem tűnik egy boldog kapcsolatnak, szállj ki belőle

2019. máj. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Te egyszerűen irigy vagy arra hogy a baràtnőd többet keres mint te, holott megdolgozik érte. Neked se tilos többet dolgozni ès többet keresni ha ennyire zavar.

Nem nektek nincs pénzetek, csak neked.

Egyszerűen nem vagytok olyan viszonyban egymàssal, hogy bizalmaskodjon veled, plusz észrevette, hogy mocskosul sajnàlod tőle a pénzét ( amiért megdolgozik). Amit amúgy arra költ amire akar.

Egyébként meg megmondta ha nem tetszik, mehetsz.

Ez màr nem egy kapcsolat.

Amúgy megegyezés és kapcsolat függvénye, hogy hogy osztoztok a költségeken. A felezés is teljesen normàlis verzió. Ha kevesebbet keresel, a te dolgot, neki ezért nem kell eltartani téged/ kiegészíteni, ha nem érzi úgy.

2019. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy menjek el. Mégis hova? ??
2019. máj. 31. 18:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz például.
2019. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!