Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lánykérésre számithatók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykérésre számithatók?

Figyelt kérdés

Párommal jövő hónapban megyünk egyhetes pihenésre kicsit kettesben lenni és folyamat azt mondja hogy meg lepetést tartogat nekem de nem modnja el miaz.

Én személy szerint nem akarom hogy barki eljegyezzen viszont párom azt mondta egy év után megfogja kérni a kezemet készüljek fel lelkileg

Még csak 4hónapja vagyunk együtt de az utobbi hetekben egyre sürübben felhozza a házasság témát.

Volt már olyan akinek 1év után igérték a lány kérést még is hamarabb történt ?


2019. szept. 26. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

Én anno úgy gondoltam, fél, 1 év utàn lesz lànykérés, helyette 1 hónap utàn történt. Azóta hàzasok vagyunk, lassan 10 éve boldogítjuk egymàst.:)

Volt aki azt mondta nem leszünk sokàig együtt... Nos azóta ő az aki elvàlt. De biztos nem volt benne rosszindulat.

2019. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik valaszolonak, par honap utan nagy baj lehet a fejekben ha megkerik az ember kezet..persze kivetelek vannak de az a ritkabb (tapasztalatbol mondom). Raadasul arrol nem ejtettel szot, egyutt eltek mar vagy meg nem? Mert ha nem, akkor plane nem normalis eljegyezni valakit akit kvazi nem ismert meg teljesen.
2019. szept. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!