Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit kellene reagalnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene reagalnom egy ilyen bunkó lánykérésre?

Figyelt kérdés
Ma megálltunk az utcán egy ékszerbolt előtt és megkérdezte, tetszik-e nekem egy bizonyos gyűrű. Gyönyörű volt, majdnem elbőgtem magam, megkérdeztem, "miért szeretnél gyűrűt venni nekem" erre ő: "mert úgy tűnik téged el tudlak viselni.". Mondanom sem kell majdnem otthagytam a .........-ba :))) mentegette magát és elnézést kért, majd abban maradtunk, hogy átgondolom.. mi a vèleményetek az emberről? Imadom, de Előttem teljesen lejáratta magát, tudja milyen fontos nekem a hazassag/eljegyzes.. jogosan erzem igy?
2017. jan. 21. 18:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%
Valószínűleg máskor is bunkó, a lánykérés illik hozzá, de én nemet mondtam volna. Szeretném, ha a hétköznapokon bunkó párom is fontos dolognam tartaná azt, hogy velem köti össze az életét. Nem csak megfelelni szeretnék, hanem felül szeretném múlni az elvárásait. Azt szeretném, ha egy csodának tekintene, nem pedig megfelelőnek. De ez már én vagyok.
2017. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem mondj nemet és hagyd meg egy olyan lánynak, akinek van humora és igazán szereti őt!
2017. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%

Hogy őszinte legyek, talán jobb is így mindkettőtöknek.


Neki elég félresikerült poénja volt ez, te pedig feleslegesen sértődsz meg rajta.


Jobban jártok mindketten valaki mással. Ő egy olyan nőval aki rákontráz a poénjára, te pedig egy olyan férfivel aki vörösszőnyeges-fanfárral egybekötött hatalmas térdreborulással kér meg.


Egyikkel sincs baj, de egymással nem lettetek volna jóban sokáig.

2017. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként egy filmben úgy játszódott volna le a jelenet, hogyha azt mondja, hogy:"mert téged legalább el tudlak viselni" erre te pedig azt mondod, hogy: "èn pedig téged nem tudlak elviselni" sarkonfordulsz és otthagynád, de ő visszarántana, közelhúzna, és nagy mosollyal "szeretlek. Leszel a feleségem?" szöveggel kérné meg a kezed. aztán csók után mondhatsz igent. Így egész más lenne a helyzet.
2017. jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitol volt lanykeres?
2017. jan. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%
Ott üvöltöttem volna le a haját,hogy engem felejtsen el örökre!Jézusom, ilyen tátott szájú hülye némber a legtöbb magyar nő? Mert ez a nem tudom hanyadik ilyen kaliberű kérdés.
2017. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 llorTllorT ***** válasza:
18%
ujjazd meg magad.
2017. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%

Ez lánykérés? Hát nem hiszem. Ha ő annak gondolta, akkor tényleg nem oké, bár nem hinném, hogy ő így tervezte volna. Valszeg fogalma sincs milyen gyűrűt szeretnél, valahogy meg kell próbálnia kideríteni, szóval véletlenül meg kell állni a kirakat előtt.


Oké, igazad van, balfék válasz volt tőle. De miért kellett egyáltalán rákérdezni így konkrétan, hiszen a körülményekből (együtt vagytok egy ideje, megértitek egymást stb) sejthetted hogy milyen céllal álltatok meg...

2017. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
82%
Szerint csak zavarban volt. Tuldimenzionalod.
2017. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
99%

1.: valószínűleg nem lánykérésnek szánta

2.: ha megsértődtél ezen, hagyd el, majd lesz más aki értékeli a humorát

2017. jan. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!