Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzéskor a letérdelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzéskor a letérdelés kötelező?

Figyelt kérdés

Ha a férfi nem térdel le akkor simán kockáztatja hogy a nő akár ez miatt nemet is mond?


Hogy van ez?



2020. febr. 10. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem kötelező.
2020. febr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én azt szeretném ha spargazna
2020. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Azer terdeljen le, és úgy tegye fel akerdest. Nyilván nem kizaro ok de jobban örülnék a normalnak
2020. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van olyan, aki csak azért mond nemet, mert a férfi nem térdelt le, az ritka nagy barom, és nyilván nem ez az egyetlen oka a nemleges válasznak.

Én nem tartom kötelezőnek a letérdelést.

2020. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk én nem vagyok egy hűderomantikus nő, de nekem nagyon fura érzés volt, hogy a férjem nyilvános helyen ott térdelgetett a földön. Tudom, le leszek pontozva, de a kérdésfeltevés után én hirtelen csak annyit tudtam mondani, előbb állj fel, aztán igen.

Nem hinném, hogy lenne, aki a térdelés hiánya miatt nemet mond, ha meg mégis, talán nem is veszítesz sokat. De te ismered a barátnődet, hogy ő értékelné-e.

2020. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

# 5


Hát én eleve nem kérném meg a kezét nyilvános helyen, mások előtt. Ez nekem valahogy ugyanolyan "intim" dolog mint a szex, azt sem csinálom csak kettesben vele. Azt sem akarom hogy más nézze.


Gondolom azért csinálják általában nyilvánosan a lánykérést mert az az egyetlen példa van amit látnak a filmekből van.

2020. febr. 10. 20:11
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

Nekem ha leterdelne elém akkor mondanék nemet.

Állva is meglehet kerni kezünket.

2020. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Az enyem allva tette fel, igen mondtam.
2020. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Igazából nekem ez a lánykérés dolog sem tetszett soha. Egy ilyen nagy horderejű döntés legyen már közös. Ne csak gondoljon egyet a férfi és hopp összeházasodnak. Én sokkal több értelmét látom annak ha egyszerűen csak megbeszélik, hogy szeretnének összeházasodni. Romantikusabbnak gondolok egy ilyen mélyebb, lelkisebb beszélgetést mint egy csilivili gyűrűs random letérdelést.
2020. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a lánykérés normáliséknál nem úgy történik, hogy a férfi a semmiből gondol egyet és választás elé állítja a nőt. Nálunk csomószor volt téma, hogy igen, majd egyszer lesz esküvőnk, aztán szeretnénk gyerekeket, kis esküvőt akarunk-e vagy nagyot, kiket hívnánk meg stb. Aztán egyszer a férjem kitalálta, hogy menjünk el oda, ahova először mentünk kirándulni, és ott kérdezte meg, leszek-e a felesége. Nem ott lepődtem meg, hogy jéé te el akarsz venni? (5-ös voltam)
2020. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!