Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Még a legerősebb komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a legerősebb komoly párkapcsolatnak esetén is korai kettő hónap után az eljegyzés?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 14:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
2 hónap után még nem lehet "legerősebb, komoly" kapcsolatról beszélni. Szóval igen, nagyon korai az eljegyzés.
2020. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%
A legerosebb kapcsolatokban is minimum 1 év van...
2020. márc. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ. Ha 2 szokásos észjárású ,éretlen ember járása utáni jaj de szeretlek gyere hozzám akkor igen.

Ha nem akkor nem. Én 2 hete ismertem az én életem párját és közöltem az akkori férjemmel , hogy akkor ennyi volt. Akkor voltunk 1 éve házasok és 8 éve együtt...csakhogy egy lapos megalkuvó " ugyse lesz jobb " kapcsolat volt.

Dobtam mindent, a férjem dobott mindent ,abban az évben házasodtunk a második babónkat várjuk, 5 éve volt...érettség kérdése.

2020. márc. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem kicsit, nagyon is korai még.
2020. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
2 hónap alatt nem lehet komoly, erős párkapcsolatot kialakítani.
2020. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem korai,

, majd eldobod a gyűrüt aztán kész.

2020. márc. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ. Ha előtte már évekig jól ismerték egymást, akkor nem biztos, hogy korai.

Barátnőmet is 2 hónap után jegyezte el a párja, 1 éve jártak, mikor megvolt az esküvő. Már 10 éve ismerték egymást és nem csak felületesen. Már két gyerekük van és boldogok. Ismerek olyat is, ahol egy hónap után jegyezték el egymást - szintén kb. gyerekkori barátságból, aztán 25 éve házasok.

De minden eset egyedi. Nem ezekre kéne építeni. Ha a járás ideje kb. egyidős az ismeretséggel, akkor kizártnak tartom, hogy jó ötlet az eljegyzés. Ráadásul 2 hónap után még szinte minden kapcsolatot "komolynak" és "erősnek" érzünk.

2020. márc. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
56%

2 hét után kérte meg a kezem. Anyám kivolt akadva.

Júniusban leszünk együtt 7 éve, és házasok vagyunk 🥰

2020. márc. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
46%
Engem 2 hét után kért meg a párom, ez már lassan 12 éve volt. Minden rendben van azóta is. :-) Ezt szerintem megérzi az ember. Ha hezitálsz, akkor túl korai.
2020. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%

Ha úgy érzitek, nem korai. Nem kell minden kapcsolatot 1 kalap alà venni.

Rokonom 8 év kapcsolat utàn ( 4 év együttélés) hàzasodott, majd 1 évre rà el is vàltak.

Nàlunk 2,5 hónap utàn volt meg az eljegyzés,(1,5 év utàn esküvő), 10 éve vagyunk együtt boldogan.:)

Akik összetartoznak együtt is maradnak. Függetlenül attól, mikor volt eljegyzés, akik meg nem, abból szakítàs lesz úgyis. Ennyi.

2020. márc. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!