Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Még a legerősebb komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a legerősebb komoly párkapcsolatnak esetén is korai kettő hónap után az eljegyzés?

Figyelt kérdés

2020. márc. 25. 14:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

Két hónap még nem nagy idő nem is ismeritek annyira egymást.

De van aki azt mondja, hogy csak lakva lehet igaziból ki ismerni a másikat.

2020. márc. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
74%
Kettő hónap utánn erőss ,komoly kapcsolat,,,,nem értem.
2020. márc. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%

Erős, komoly párkapcsolat???

Igen, korai!

2020. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%

Egy férfi és egy nő csak akkor akarja összekötni az életét, ha egymás testi és lelki vágyait kölcsönösen, maximálisan ki tudják elégíteni ! Ha bármi kielégítetlen vágy van, semmi értelme eljegyzésnek és házasságnak!

2 hónap kevés ennek a kiderítésére!

2020. márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Leszavaztok 0ra mert ti bénák vagytok ? XD
2020. márc. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
75%
Elnézést a vulgaritásért, de az első két hónap mindenkinek jó. Akkor még az idő nagy részében azt csinálja az ember, mint a nyulak. Értem én, jó is az, de még nem egy stabil párkapcsolat alapja. De 2 hónap után eljegyezni? Ne vicceljünk. Van hogy működik, de ez a ritkább eset.
2020. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
mindenki más, mindenkinek más a normális. a baj akkor van, ha valaki hezitál, és akkor tök mindegy, mennyi idő telt el.
2020. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

2 éve éltünk együtt életvitelszerűen amikor megkért. Nyáron lesz az esküvőnk.

Előtte mindkettőnknek voltak komoly évekig tartó kapcsolatai de ilyen mint a miénk egyikőnknél sem volt.

Őt is noszogatták 4-5 év utàn, hogy lépjenek előre a kapcsolatban de nem akart, nem is kért meg senkit. Nekem is húztak volna gyűrűt az ujjamra 5 év után de nemet mondtam.

Ez kapcsolattól és a benne élő személyek kölcsönös érzelmeitől függ. De azért szerintem nálunk is kellett 2 év intenzív együttélés, közös kassza, közös probléma megoldás, stb.

2021. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!