Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Alap lett a gyémánt gyűrű?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alap lett a gyémánt gyűrű? Egyre több ilyen kérdés van itt.

Figyelt kérdés

Feltűnt, hogy az ismertségi körömben is egyre gyakoribb az arany +gyémánt. A nők pedig dicsekednek vele.

Manapság a cirkónia ritkább szerintetek? Miért van ekkora divatja a gyémántnak?



2020. szept. 8. 13:18
A kérdező szavazást indított:
Alap a gyémánt
Inkább cirkónia, swarovski stb...
46 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Én is gyémántot kaptam, fehérarannyal. De nem azért mert ezt vártam, én meg is lepődtem. A férjem sem volt akkor sem milliomos és nem a külsőségekre megy, csak egyszerűen úgy érezte, hogy életében egyszer van ez az alkalom, akkor megadja a módját. Össze tudta rá spórolni, több munkát vállalt. Nekem jól esett, de mondom, ha nem gyémánt lett volna, akkor is ugyanolyan boldogan mondok igent, ez csak egy plusz gesztus volt úgymond. De ha valaki tényleg nem engedheti meg magának vagy nem tartja ezt fontosnak, hát lelke rajta, szerintem senkinek semmi köze hozzá, hogy ki milyen gyűrűt vesz vagy kap.
2020. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Egyébként én is inkább a gyémántot preferálom a tartóssága miatt, de nem ezen múlik 😊
2020. szept. 8. 13:41
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szeretnék gyémántot, pont azért, mert már mindenki azt akar, nem különleges számomra. Jobban örülnék egy akvamarin/zafír/rubin köves fehérarany gyűrűrnek.
2020. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
1+ ja és soha nem dicsekedtem vele h na arany meg gyémánt, csak ha valaki megkérdezte, akkor mondtam el.
2020. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
a férjem az exmenyasszonynak egy majdnem 200 ezres gyémánt eljegyzési gyűrűt adott, szétmentek, az enyém csak egy 40 ezres cikória gyűrű volt. Én akartam így. Azóta is ott porosodik a szekrényben, egyikünk se hordja a jeggyűrűt. Sőt volt már oylan mélypontban a kapcsolatunk kétszer is hogy majdnem fogtam és lehúztam volna a wc-n mérgemben. Épp tegnap néztem egy aranyszínű sima karikagyűrűt, ami oylan volt mint az igazi arany karikagyűrű, csak épp 3 ezer Ft volt. Mondtam is a férjemnek, látod, elég lett volna ez is...
2020. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Igen, és nem a legkisebb kővel.


Egyszer leírtam, hogy elég egy szép, pici, jelzés értékű kő.

Na erre széttéptek a trollok, hogy az milyen proliság, és csak égeti magát a pasi, ha vesz ugyan gyémántot, de picit.


Amúgy meg, normális esetben, elvileg, 1 ilyen esemény van az életben. Szép, EREDTI, de pici gyémántos gyűrű olyan 250-ből már megvan. Ez sok? Miközben egy Nájki cipő 50, vagy egy AlmásNokia Ájfos 4-500.

2020. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Van egy nagyon értékes gyémántgyűrűm (amolyan családi ereklye, elsőszülött lányok öröklik) de kábé egyáltalán nem hordom, nem igazán vagyok oda érte.


Eljegyzési gyűrűnek valami egyszerűt, de szépet szeretnék.

2020. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Én utálom az ilyen prolis nagyméretű, csicsás ékszereket, órákat, szerencsére a férjem is a letisztultabb stílust követi, meg a kapcsolati körömben sem villognak malomkőnyi gyémántgyűrűkkel, de ez illik a műköröm és tetkós szemöldök mellé.
2020. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Jaj nem csak maroknyi gyémantgyűrű létezik... Szerencsére az én férjemnek is jobb az ízlése annál. Az enyém olyan, hogy középen van egy picit nagyobb, és két oldalt még 3-3 kisebb, és az egészben van egy enyhe ív ilyen 'S' alakban. Baromi szép és elegáns szerintem, ilyesmi, mint ez a linken.

[link]

2020. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
44%
Én akkor se vennek gyémánt gyürüt a nagyszüleinknek szüleinknek is jó volt egy sima aranygyürü és jobban megvoltak mint sokan most.Nem a gyürün mulik mennyire szeretem az a NŐ-t.
2020. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!