Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzési gyűrűt illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrűt illik visszaadni, ha közben szakítunk? Mert ha nem adja vissza, inkább nem veszek drágát.

Figyelt kérdés
Illetve, ha esküvő után válunk, akkor is visszajár, ugye?

2020. szept. 20. 16:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Inkább ne jegyezz el senkit.
2020. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
A nő döntése, hogy mit csinál vele.
2020. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem, azt ő kapja önzetlen gesztusként, kezeld úgy, mint bármelyik ajándékot, amit adsz neki karácsonyra/szülinapra (még ha az eljegyzés nem is ajándék, de érted, szakításkor azokat se kéred vissza). Viszont igaza van az elsőnek, ha ennyire stabil lábakon áll a kapcsolatod, hogy ezen gondolkodsz, akkor inkább ne jegyezz el senkit.
2020. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem "jár" vissza. Rajta múlik, mit tesz vele.
2020. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Elsőnek van igaza, ha már most pénz kérdést csinálsz belőle....utana olvastam az egyesnek adott válaszod és így már nincs kérdésem se. Egyszerű lélek vagy.
2020. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%
Én nem adnám vissza.
2020. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

Én visszaadtam, de nem kellett neki.

Illik visszaadni, de nem illik visszakérni. Járni semmi jár.

2020. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nem jár vissza sem az eljegyzési gyűrű, sem a karikagyűrű. Ez pont azért van így, hogy csak akkor jegyezz el valakit és lépj házasságra, ha komolyan gondolod. Ha nem érzed stabilnak a kapcsolatot, ne jegyezd el a lányt.
2020. szept. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Szóval a nők már ezt is le akarnák nyúlni, még ha létre se jönne az esküvő, akkor is. És nem, ez nem egy sima ajándék, benne van a nevében, egy jövőbeni esemény miatt kapja, ami nem jön létre, ha szakítanak, ergo visszajár.

De akkor inkább nem veszek, köszi, hogy megerősítettetek, hogy minden nő milyen ocsmány "vagyonszerzően" gondolkodik.


Egy normális válasz volt, a 8-as, mert ő legalább felajánlotta, hogy visszaadja. A többi az mind aranyásó! És csodálkoznak, hogy a férfiak miért nem akarnak házasodni!

2020. szept. 20. 17:33
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem jár vissza. Sztem ne vegyél drágát, ha nem vagy biztos a csajban.
2020. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!