Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzési gyűrűt illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzési gyűrűt illik visszaadni, ha közben szakítunk? Mert ha nem adja vissza, inkább nem veszek drágát.

Figyelt kérdés
Illetve, ha esküvő után válunk, akkor is visszajár, ugye?

2020. szept. 20. 16:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%
"főzött mosott takarított rád" ezt ne, kedves 16-os, ez ultragáz a 21. században. Normális férfi ilyenkor kiröhög és közli, hogy ő is ugyanannyit mosott, főzött, takarított, mert rendes kapcsolatban így megy, nem?
2020. szept. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%
Illik visszaadnia, igen. Én megkérdezném, hogy visszaadjam-e. A pasi dönthet úgy, hogy visszakéri, vagy úgy, hogy nem. A házassági az más, azt együtt választjátok ki, vagy külön külön eladjátok a karikáitokat, vagy egyben beviszitek a zaciba. Egyébként szerintem elég hülyén gondolkodsz, mármint nem hiszem, hogy aranyásóság megtartani a jeggyűrűt a nőnek, lévén ő kapta, az övé. És itt pont szerintem. Ez egy ajándék, ez egy gesztus, ugyanolyan, minthogy a születésnapi ajándékot sem kéred vissza. Én értelek és nem a rosszindulat szól belőlem, de marha gyorsan változtass ezen a pénzközpontú hozzáálláson, meg lerí rólad, hogy full nőgyűlölő vagy...
2020. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes keresőszavak, szerintem nem igazán kérdés a kérdés.

A péniszgyűrűt tartsd meg nyugodtan, a lány amúgy sem használná.

2020. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Én visszaadnám, mert mit kezdjek vele? De annak is igaza van, aki azt mondja, ez egy ajándék volt. A többi ajándékot se kéri vissza az ember.

Viszont ha valaki ennyire tele van keserűséggel, ennyire fontos neki, hogy egy forinttal ne menjek el többel, mint amivel jöttem (nem is akarnék, de soha nem jutott eszembe patika mérleggel kiszámolni ki hány forintot tett a kapcsolatba. Soha nem így mértem a kapcsolat értékét, ahogy az ember értékét se. Egy szakítás után ez érdekel a legkevésbé) és ennyire támadóan lép fel (még egy teljesen elképzelt szituációban is), azzal soha nem jutnék az eljegyzésig.

Szíved joga, hogy változol-e vagy sem. De amit ebben a kérdésben mutattál magadból nem vonzó, sőt, nem hiszem, hogy találsz olyan nőt aki ezt hosszú távon elfogadja és igyekszik segíteni rajtad.

Én nem szeretnék úgy élni, ahogy azt te teszed a kommentjeid alapján.

Sok minden alapján lehetne fújni az ellenkező nemre, az idősekre, a fiatalokra, a külföldiekre stb. gyakorlatilag bárkire. Szerintem felesleges. Mind mások vagyunk kicsit és a különbség sokkal inkább a tapasztalatainkból, neveltetésünkből és egyéniségünkből fakad, mint a nemi hovatartozásunkból.

De ez csak egy kis kitekintés az alap témából.

De ami a te helyzetedet illeti, tényleg érdemesebb, valami olcsóbb de szép darabot választani. Az eljegyzési gyűrűben amúgy se az ára a lényeg, hanem a gesztus és a vele járó ígéret.

2020. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
68%

Dettó 24.

Exem hozzám vágta...eladtam jófogáson. De gáz hogy valaki kezét egy használt gyűrűvel kérik meg. Azóta is nevetek rajta.

Arany középút bedolgoztatni egy medálba,karkötőbe.

Ha lenne párom,kicsit zavarna ha ott lenne nála az eljegyzési gyűrű az exétől.

2020. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés pár éve kb ugyanígy voltmár.
2020. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nálunk a vőlegény volt a hibás a kapcsolat megszakadásáért, s megkérdeztem adjam e vissza a gyűrűt, de azt felelte neki nem kell. Azóta is ott van az ékszeres dobozom legalján, mert nem volt pofám beadni egy zaciba, vagy eladni.
2020. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a párodról is úgy gondolkodsz, mint általában a nőkről, akkor inkább ne kérd meg. A házasság alatt lesznek ennél sokkal nagyobb volumenű kiadásaitok is, meg nagyobb horderejű döntéseitek is, mint hogy adsz egy sz*ros gyűrűt, vagy nem és mennyiért. Ha már ez gondot okoz neked, ne keserítsd meg a nő életét azzal, hogy elveszed. Amúgy visszakanyarodva a kérdéshez, én visszaadnám, ha nem kérné, akkor meg eladnám. Biztosan nem nézegetném otthon vagy az ujjamon. És mint előttem írták, attól is függ, ki bontja fel a jegyességet. Vagy ki miatt bomlik fel.
2020. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére a kérdezőnél nem áll fenn a veszélye, hogy bárkinek a kezét meg kelljen kérnie :) Az incelek többségének nem is lenne pénze drága gyűrűre, szóval ezért is tárgytalan a kérdés.
2020. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen hülyével mint te nem is akar épeszű leállni sem, nem hogy házasodni, ha megismer jobban!


Milyen aranyásókról beszélsz? Téged ugyan ki tudna lenyúlni egy forinttal is akár?

Te még a kávé árát is elkéred randikor állítom, nehogy kiforgasson téged!


Ide figyeljél!


Az eljegyzési és jeggyűrű nyilván a sajátja - az övé!

Mindegy, hogy válsz e vagy sem. Ha NEKI vetted, nem illik visszakérni. Ha ruhát veszel neki, azt is visszakéred? Egy szarrágó vagy!


Ha meg ennyire vagy, ne kérj meg senkit! Össze se házasodsz, de már válsz? Nagy a bizalom...

Különben meg ha együtt veszitek közösből a jegygyűrűt, ki vagy te hogy elvigyed a végén azt is?


Megáll az ész komolyan... Lenyúlni... -.-

2021. jan. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!