Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzes 22 evesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzes 22 evesen?

Figyelt kérdés

Lassan 5 eve vagyunk egyutt a parommal, nem reg megtortent a lanykeres is.

Ez volt minden vagyam, kineztem a gyurut is. Mar csak a pillanatot vartam, hogy mikor tortenik meg.

Majd mikor megtortent szohoz nem jutva csak zokogtam es bologattam vadul. Vigyorogtam mint a tejbetok.

Aztan mikor kicsit lenyugodtam az a gondolat ekelodott a fejembe, hogy vagyok e eleg felnott, hogy megkerje eletem szerelme a kezemet.

Ez normalis?

23 eves vagyok



2020. dec. 25. 09:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ebben az életkorban bármilyen múlttal ugyanakkora az esély a válásra és lehet hogy 30 pluszosan már kisebb, de nem sokkal.
2020. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Voltak korabban barataim es koszonom azt erzem, hogy eltem es szorakoztam, sot ettol nem all meg az eletem tovabbra is elek attol mert nem fekszem ossze mindenkivel meg mert nem cserelem a pasikat fel evente. Ettol a baratnok nem tunnek el, meg programot is lehet csinalni.
2020. dec. 25. 19:08
 13/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem teljesen normális ez a dolog. Ismerek olyat, aki 20 éves volt amikor eljegyezte a párját, egy évre rá osszeházasodtak. Az alatt az egy év alatt hihetetlenül felnőtt. Felnőtt a feladathoz, sokat változott a jó irányba, pontosan azért mert mindenki aggódott hohy eléggé felnőtt-e. Szerintem nem lehet általánosítani. Van aki 23 évesen felnőtt, van aki 35 évesen is egy nagyranőtt gyerek.

Az hogy egy kissé aggódsz, szerintem normális. De gondold végig miért szereted a párodat, miért vagy vele ilyen régóta, és mit fog jelenteni a házasság számodra. És amin tudsz javítani, azon javíts. A házasságnak szerintem arról kellene szólnia hogy két ember egymást segítve támogatva, együtt halad tovább az életben, úgy gondolom hogy ennyi idő után ti már értitek egymást eléggé hogy működjön.


Sok boldogságot.

2021. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!