Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha megkéri a párom a kezemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkéri a párom a kezemet, akkor az ugye nem ciki, ha 3-5 év múlva házasodunk össze?

Figyelt kérdés

A leánykérés után mikor szoktak házasodni?

Ugye nem ciki, ha 3-5 év múlva házasodunk össze?

Egy 19éves lány.


2010. aug. 16. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem ciki szerintem!

a lánykérés számomra csak egy szép gesztus, mutatja, hogy a fiú is felkészült az elkötelezettségre, a kapcsolatuk továbblépett. és persze semmi kötelezettséggel se jár.

2010. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Hermione és Ron is így csinálta.
2010. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, sok boldogságot
2010. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyàltalàn nem ciki,és hidd el ez büszkeség is lehet neked!Sok boldogsàgot!
2010. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én már nagyon várom. :)

Nemtudom mikor akarja a párom, de szerintem a év végén valamikor,akkor lesz szülinapom, karácsony,újév... :)

Bárcsak megtörténne :)

De boldog lennék.

Köszönöm. :)

2010. aug. 16. 21:55
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
19 évesen eljegyzés...? Ájjájjáájj, nem lesz ebből esküvő, nagyon fiatalok vagytok még :)
2010. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

kedves utolsó, neked miért kell lehurrogni egy fiatalt? régen ilyenkor már a nőknek 1 gyerek volt a karjukban!!!

mostmeg jobb lenne ha 35-évesen egy beteg gyereket szülne, vagy kisem tudná hordani, vagy netán teherbe sem esne?

miért jó ha húzzuk halasszuk az időt! amúgyis ez csak egy gyűrű, egy gesztus nem házasság még! és ahelyett h. itt osztanád az észt, kíváncsi lennék rá hogy van-e párod!

Honnan tudod mióta ismerik egymást! milyen a kapcoslatuk, ...ilyenek.

nemkell feltétlenül a rossza mondnai!

igenis ha elakarják jegyezni egymást, mert úgy érzik eljött az ideje akor HAJRÁ!

az még nem jelent semmit, semmi hivatalos dolgot!

csak ennyit szerettem volna mondani!

jah és Gratulálok!

18/L

2010. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A párom 28 éves, szóval ehhez viszonyítva szerintem egyáltalán nem korai.
2010. aug. 17. 09:29
 9/21 anonim ***** válasza:
6%

Kedves előző!


Egyszerűen egy tapasztalati tényt írtam le. Jó pár ismerősöm esett ebbe a hibába, 17-18-19 évesen eljegyezték egymást, mint első nagy, diákszerelem. Aztán meg pár év múlva szakítás lett a vége. Igen, régen ennyi idősen már szültek... nézd meg mennyi válás lett belőle 10-20 évnyi házasság után. Egyszerűen a tapasztalat hiányából.


Miért kell tünkrevágni a fiatal éveidet egy ilyen elkötelezettséggel, amiből az esetek 99%-ban nem lesz semmi?


Nálam az eljegyzés arról szól, hogy mindkét fél megfelelő tapasztalattal rendelkezik, és képes elkötelezni magát akár egy életre a másik mellett. Plusz nem 3-5 évet vár az esküvőre, eleve nem is szokás ennyi ideig jegyben járni. Max. 1-2 év. Nagyon max.


És képzeld, nekem is volt közel 4 éves kapcsolatom, de eszem ágában sem volt eljegyezni az akkori páromat, pedig nagyszerű NŐ volt. Azért, mert még nem jött el az ideje, egyetemisták vagyunk még mindketten, így irreális lenne a fent említett okokból.


Szép dolog az idealizmus, meg az első szerelem csodája, de ilyen esetekben én a konzervatív vonalat képviselem.


Ezt a demagóg, gyökér dumát, hogy jobb lenne, ha 35 évesen szülne meg erős sarkításnak érzem. Az ideális kor a gyermekszülésre 20-30 közé tehető, ehhez nem kell 19 évesen eljegyezni a másikat.


22/F

2010. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: Te vagy túl fiatal hozzá, nem feltétlenül a párod. Nagy baj, hogy ez az eljegyzés dolog annyira degradálódott, hogy így állnak hozzá az emberek (bármikor felbontható). Számomra ez már egy komoly lépés, és ha már megkérek valakit, ahhoz nem így állok hozzá, hogy bármikor felbontható...
2010. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!