Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha megkéri a párom a kezemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkéri a párom a kezemet, akkor az ugye nem ciki, ha 3-5 év múlva házasodunk össze?

Figyelt kérdés

A leánykérés után mikor szoktak házasodni?

Ugye nem ciki, ha 3-5 év múlva házasodunk össze?

Egy 19éves lány.


2010. aug. 16. 21:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sőt kötelező. 19 éves vagy végtére is. Gondolom nincs több éves tapasztalatod együttélés terén, nagyon komoly problémátok sem hiszem, hogy volt még . Mindenképp várjatok majd, de ami a legfontosabb, költözzetek össze. Ha még nem tettétek meg.
2010. aug. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Én elég érett vagyok. És nem hiszem,hogy baj lenne abból,ha a párom eljegyezne.

Elég komoly a kapcsolatunk.

Na de mindegy, nem vitatkozom snekivel.

Csak feltettem ezt a kérdést puszta kíváncsiságból.

2010. aug. 17. 10:11
 13/21 A kérdező kommentje:

Már összeköltöztünk.

Mivel távkapcsolatunk volt.

2010. aug. 17. 10:12
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Sőt én javasolnám is -pláne az eddigi távkapcs. miatt- hogy várjátok ki azt a pár évet. Addig minden kiderül. Hogy egyáltalán tudtok-e együtt létezni!
2010. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nemrég volt olyan,hogy nélküle utaztam haza a szüleimhez és a tesóimhoz két hétre, és nem tudtunk egymás nélkül létezni. Szegénykém még aludni sem tudott.

Igen,pár éven belül biztos kiderül,hogy megy-e vagy nem.

2010. aug. 17. 10:17
 16/21 anonim ***** válasza:
41%

nekem már egy éve gyűrű van az újjamon,és kb még 3évig lesz is amíg nem váltja át karikagyűrű...na és?kit érdekel??? :)

akinek nem tetszik,ne nézzen rá.nekem és páromnak nem ciki más meg le van ejtve.

2010. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Na hát látod erről van szó! :)

Mi megértjük egymást! ;-)

2010. aug. 17. 11:40
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

Elvileg a lánykérés az esküvőt előzi meg.

Nem 5 évvel.

Nemzettségenként változó idővel,ami ált 1-3 év között szokott lenni(mármint a mátkaság ideje)


Egyébként mi akadálya van,hogy elvegyen egy év múlva,ha most eljegyez?

2010. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%

ma már az eljegyzés bámennyi időtartam lehet! nem feltétlen van esküvőhöz kötve!

legfőbbképp az anyagi okok miatt!

2010. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hát, azért még esküvőt nem szeretnék egy pár évig.
2010. aug. 17. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!