Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ez szerintetek igaz lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek igaz lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21/F vagyok, egyetemista. Mostanában ismerkedem egy lánnyal az évfolyamból, barátkozás, nem randizás céljából.

Tegnap találkoztunk, és mondta, hogy van egy vőlegénye az Egyesült Államokban, akivel még gyerekkorában a szülei eljegyezték, még nem is beszélt vele, és nyáron kiutazik megismerni. A lány

Budapesten nevelkedett kertvárosban, az anyja közgazdász, az apja borász, a Toldy Gimnaziumba járt, tehát nem valami putri tanyavilágból jön.


Eléggé ledöbbentem, azt hittem az ilyen szokás nálunk legalább ötven éve nem fordul elő.


Aki esetleg kamunak gondolná, nem kamu!!!


2021. febr. 27. 08:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akár igaz is lehet, de jogilag semmi következménye nincs. Ha nem megy hozzá végül ehhez a férfihoz, max. a szülei tagadják ki, nem kötelezheti senki a házasságkötésre.
2021. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kolléganőm,kis fiatal,aki Amerikába utazott és ott házasodott össze egy sráccal. Ha jól emlékszem, ők is el voltak már jegyezve,de azt nem tudom,hogy találkoztak-e már előtte vagy sem. A lány egy vallási csoport tagja volt,de nem tudom pontosan melyiknek,én a Jehova tanújára tippelek. A fiú is ugyanennek a csoportnak volt tagja és szintén huszonéves. Szóval a csaj vagy a szülei nem Jehova tanúk véletlenül ?
2021. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!