Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy néz ki egy ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy ideális legénykérés?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy sokan kifejezetten gáznak fogjátok tartani a kérdésemet, de 23 éves nő vagyok és szeretném megkérni a párom kezét. Tudom, hogy ennek mind fordítva kéne történnie, de szeretném egy kicsit kézbe venni a dolgokat, mivel olyan régóta beszélünk már erről a témáról, de sosem történt semmi, pedig már legalább egy éve ő hozza fel ezt a témát a legtöbbször. Már a kapcsolatunk legelején is beszélt erről időnként. Nagyon szeretném én feltenni ezt a kérdést.

Szóval szerintetek hogy csináljam?

Én még lánykérést sem sokszor láttam életemben, nemhogy ilyen szokatlan módon.:D

A helyszín terve már nagyjából megvan (az első randink helyszíne), de mégis hogy csináljam ezt az egészet? Hogy kezdjek neki? Mondjak egy kis "beszédet"? Egyáltalán milyen gyűrűt szokás ilyenkor venni, ha ez egyáltalán szokás nőként? Esetleg van olyan köztetek, aki csinált már ilyet, vagy a környezetében hallott hasonlóról?



2021. márc. 2. 03:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem megkérdezheted simán, hogy összeházasodtok-e, és akkor arra mond igent vagy nemet, de akkor elmarad a lánykérés utána, jobb esetben is csak esküvő lesz egyből. Vagy megkérdezheted, hogy el akar-e venni egyáltalán, és ha igen, akkor kb mikor. De ha veszel neki gyűrűt és letérdelsz elé akkor azzal olyan lesz mintha kiherélnéd. Én hiszek az egyenjogúságban, de erre elég egy sima beszélgetés akkor, mert ez tényleg gáz így. Lehet h nem lesz mesébe illő, meg romi, de legalább tisztán látsz utána.
2021. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem lenne ilyen határozott, céltudatos, menő csajom... :)
2021. márc. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!