Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Alternatív tárgy eljegyzéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alternatív tárgy eljegyzéshez?

Figyelt kérdés

Szeretném eljegyezni a kedvesemet, de arra gondoltam, hogy gyűrű (amit amúgy sem szeret annyira) helyett valami mást adnék neki.


Tudom hogy tetszene neki az ötlet, egyszer anno beszéltük, hogy ez így dobna rajta.


Eddig egy nagyon különlegesen gravírozott lakat jutott eszembe, ami jelképezné az örök összetartozást, de kíváncsi vagyok mások ötleteire, véleményére :)


2021. márc. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miben gondolkodsz? Ékszerben? Vagy valami használati tárgyban? Dísztárgyban? Esetleg valami jelképes dologban? Én amúgy valami olyasmi vonalon indulnék el, ami a kapcsolatotokra jellemző. Hülye példa, de ha egy autós klubban ismerkedtetek össze, akkor egy gravírozott dísztárcsa. Vagy ha mindketten zenészek vagytok, akkor egy hangszer makettje. Ha van kedvenc együttesetek, akkor annak a lemezéből csinálnék valamit.
2021. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos olyat szeretnék amit hordani lehet. Ha nem gyűrű akkor pl karkötő vagy nyaklánc. Vagy valami különleges Kulcstartó amit rá lehet csatolni ruhára/táskára stb. Szóval ha nem is gyűrű, de valami amit magánál hordhat mindig.


Egyik ismerősömék házasságra nem gyűrűt vettek, hanem csináltattak egy tetkót az ujjukra. Így "nem lehet levenni".

2021. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismerem a barátnődet, de én sem szeretnék gyűrűt majd, viszont helyette mást sem.

Biztos, hogy ragaszkodik valami ajándékhoz? Mert szerintem az eljegyzés nem az ajándékról szól, mert ez nem egy szülinap, hanem egy közös döntés.

2021. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ó, közben eszembe jutott valami


Én mondtam, hogy szeretnék gyűrűt, ő viszont jobban örülne valami személyesnek, például amit mi készítünk, vagy bármi.


Ő tényleg szimplán szóban is benne lenne, igazából én szeretnék valami maradandót adni ezalkalomból.


Szóval inkább valami kézzel készített irányba indulnék, ezt néztem ki: [link]


A részletes leírás is megvan hozzá

2021. márc. 17. 16:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú basszus, ha ezt megcsinálod...

Én is gyöngyös vagyok, de ez ránézésre is rohadt nagy meló.

De gyönyörű. :)

2021. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!