Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az ilyen csajok mit tudnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csajok mit tudnak, amit más nem, hogy már kb 1 év vagy kevesebb együtt járás után már el is jegyzik őket?

Figyelt kérdés

Az évfolyamunkon több olyan csaj is van, akik minősíthetetlenül viselkednek. Átment rajtuk már kb az egész iskola, a bulikban pillanatok alatt olyan részegre isszák magukat, hogy azt se tudják hol vannak, fetrengenek a földön meg az asztalon, a pasijaik szeme láttára simulgatnak oda másik pasikhoz. Hisztiznek folyamatosan, hogy nekik ez meg az jár, vigyék őket wellnessezni, vegyenek nekik ékszert, de ha ezüstöt kapnak, akkor balhéznak, hogy miért nem aranyat. Hangoztatják folyamatosan, hogy ők ha végeztek, nem lesznek hajlandóak dolgozni, mert majd eltartja őket a pasijuk. Mégis ilyen viselkedések ellenére kb 1 év után már el is jegyzik őket, aztán nem sokkal rá meg már megvan az esküvő is. Mit tudnak ezek, amit más nem, hogy ennyire kapkodnak utánuk? A normális lányok meg, akik tanulnak becsülettel meg terveik vannak a jövőre, dolgoznak, hogy ne kelljen őket eltartani, nem kellenek senkinek.

De igazából fordítva is igaz, hogy ezek a kigyúrt, bunkó, gazdag anyuci és apuci kisfiai sokkal hamarabb találnak maguknak párt, mint a csendes, normálisabb fiúk, akiknek van elképzelésük is a jövőjükről, nemcsak annyi, hogy minden buliban olyan részegek legyenek, hogy azt se tudják hol vannak.



2021. márc. 21. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját megtalálja, tudod... Az általad említett 2 példa pont összeillik, kár is rájuk irigykedni.
2021. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy értelmetlen kérdés. Egyrészt semmi közöd. Másrészt azt lehet hinni, hogy irigykedsz, harmadrészt mi a francért cseszed szét az agyad ilyen kártékony gondolatokkal. Szerintem inkább sétálj, fuss vagy szexelj, minthogy ilyenekkel foglalkozz! Nem sok értelme van, mert az hogy morogsz rajta, attól semmi nem fog változni. Aki akar menjen férjhez, aki akar ne dolgozzon, azzal foglalkozz, amivel te szeretnél.
2021. márc. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Mert ez ilyen proli szokás.
2021. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, irigy vagyok rájuk, mert ilyen viselkedés ellenére mégis kapkodnak utánuk és pillanatok alatt eljegyzik meg feleségül veszik őket, pedig borzalmasan viselkednek. Komolyan itt tart a világ, hogy ez az etalon, hogy mindenkinek ez kell. Mert ha pl a pasija előtt úgy viselkednek, mint a kisangyal, akkor meg is érteném, mert más képet látna róla. Nade így, hogy ott a pasija előtt részegen simulgat hozzá másokhoz és engedi, hogy fogdossák meg kamerázzák és utána a srác meg pár hétre rá eljegyzi? Na emiatt nem értem, hogy mit tudnak, amit az átlag emberek nem.
2021. márc. 21. 14:09
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
De kire vagy irigy? Az általad említett anyucipicifiára, akinek a segge alá toltak mindent és a felszínre megy? Neked kellene ilyen pasi? Ugye, hogy nem. Akkor hadd vigyék a hisztis, bulis, instaribizli réteget, már bocsánat.
2021. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudnak. A szex jó vele, és simán meg lehet csalni, hiszen ő sem a hűség mintaképe. Sok pasi azért akar házas lenni, hogy mellette csajozhasson. Tudom, hogy hihetetlen, de nem egy ilyet ismerek, aki az asszony mellett mindig dug valakit, aztán valahogy kiderült, válás. Azóta a pasi egy roncs, most hogy nincs felesége, motivációja sincs csajozni.

Akikről beszélsz, összeillő párok. Neked kéne olyan pasi, aki eljegyez téged, ha az orra előtt tapizol másokat? ugye, hogy nem.

2021. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól értem férjhez akarsz menni, csak nincs kihez?
2021. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Én csak egy ilyen nőt ismerek, de az konkrétan pszichopata. Két házasságot is úgy zsarolt ki fél év járás után, hogy “teherbe esett”, aztán az esküvő előtti napokban mindkét esetben “elvetélt”. Az elsőnél még bevettem a sztoriját, lehúzta pénzzel a balekot, aztán el is váltak, fél év múlva újabb eljegyzős fotó a facebookon, kamuterhességgel, egy az előzőnél gazdagabb mukival. Azóta meglett a villámházasság és - mit ad isten- elvetélt. Most közös ismerősök mondják, hogy szeretőt tartanak mindketten, de a facéra meg mennek ki a műtermi páros fotók, meg a szívecskék. Konkrétan okádok tőlük.

Szóval ő így megy férjhez. Nincs harminc éves, és már a harmadikat fogyasztja.

2021. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Mert a pasik többsége krvákra vágyik. Volt egy időszakom fiatalabb koromban, amikor buliztam és szarrá ittam magam bulikon, meg lefeküdtem ezzel-azzal. El se hinnéd mennyi pasi szeretett volna járni velem. Abban az időben találtam rá a komoly kapcsolatra is, amely még mindig tart. Valahogy szereti a többség a vagány, krvás nőket. Nem tudom miért. Amikor szerény voltam és szorgalmasan tanultam, akkor a kutyának se kellettem.
2021. márc. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Zsák a foltját megtalálja. Ezeknek a lányoknak általában fontos, hogy tudjanak villogni, kirakatéletet élnek. Olyan pasikat találnak, akiknek szintén ez a lényeg, így persze, hogy megveszik a gyűrűt, megszervezik a milliós lagzit.


Ám nem biztos, hogy igazán boldogok. A négy fal között mehet a lelki és a fizikai bántalmazás, megcsalás, stb. Tudom, közhely, de igaz: nem látsz bele mások életébe, csak azt a részét látod, amit mutatni akarnak.

2021. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!