Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az ilyen csajok mit tudnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csajok mit tudnak, amit más nem, hogy már kb 1 év vagy kevesebb együtt járás után már el is jegyzik őket?

Figyelt kérdés

Az évfolyamunkon több olyan csaj is van, akik minősíthetetlenül viselkednek. Átment rajtuk már kb az egész iskola, a bulikban pillanatok alatt olyan részegre isszák magukat, hogy azt se tudják hol vannak, fetrengenek a földön meg az asztalon, a pasijaik szeme láttára simulgatnak oda másik pasikhoz. Hisztiznek folyamatosan, hogy nekik ez meg az jár, vigyék őket wellnessezni, vegyenek nekik ékszert, de ha ezüstöt kapnak, akkor balhéznak, hogy miért nem aranyat. Hangoztatják folyamatosan, hogy ők ha végeztek, nem lesznek hajlandóak dolgozni, mert majd eltartja őket a pasijuk. Mégis ilyen viselkedések ellenére kb 1 év után már el is jegyzik őket, aztán nem sokkal rá meg már megvan az esküvő is. Mit tudnak ezek, amit más nem, hogy ennyire kapkodnak utánuk? A normális lányok meg, akik tanulnak becsülettel meg terveik vannak a jövőre, dolgoznak, hogy ne kelljen őket eltartani, nem kellenek senkinek.

De igazából fordítva is igaz, hogy ezek a kigyúrt, bunkó, gazdag anyuci és apuci kisfiai sokkal hamarabb találnak maguknak párt, mint a csendes, normálisabb fiúk, akiknek van elképzelésük is a jövőjükről, nemcsak annyi, hogy minden buliban olyan részegek legyenek, hogy azt se tudják hol vannak.



2021. márc. 21. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Csináld te is azt. Hátha elvesz valaki.
2021. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Na várjál.. Először nézd meg, kihez mentek hozzá.. Nem hiszem, hogy főnyeremények. Még ha kívülről annak is látszanak. Leirtad, hogy akaratosak.. Kiharcolják maguknak.. Igy vagy papucs pasijuk lesz egy idő után (neked kéne egy kiherélt?) vagy elválnak.


Ne irigyeld őket..


Én a normális nő kategóriába tartozok, engem is 7 hónap után jegyzett el a párom, azért mert szerelmes volt. 2 hét után, pár találkozás után összeköltöztünk eleve :) azóta már gyermekünk is van, a szerelem pedig töretlen!


Inkább erre vágyj.. Mert ez a ritka.


A picsuszok élete sz@rt sem ér..

2021. márc. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki házas nem jelenti hogy boldog is. Te valószínűleg nem lennél boldog azokkal az emberekkel, akikről ennyi rosszat gondolsz, tehát teljesen felesleges irigykedni rájuk. Ezek a lányok nem jobbak nálad, csak mások. Más a személyiségük, az értékrendjük és a jó tulajdonságaik. Akinek pont ez jön be, az úgy érezheti, hogy velük fogta meg az Isten lábát, de valószínűleg azok a fiúk, akiket te keresel úgysem velük fognak házasodni, tehát neked nem lesz rosszabb attól, ha ők könnyen találnak férjet.
2021. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Aztán 30 éves korukra már elvált "asszonyságok" lesznek. Tényleg megéri... :D

Amúgy akit még ismerek, és korán eljegyeztek, ott már 30 fölött voltak, több éve ismerték egymást és úgy gondolták, hogy minek várni. Azért ez más kategória, mint mikor semmi egzisztenciára már eljegyzés, hogy lehessen vele villogni.

2021. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Jól néznek ki. Szép az arcuk, jó az alakjuk, szépen tudnak öltözködni és "izgalmas" mellettük az élet. Bárhogy szépítjük, a férfiaknak ez kell. De nyugi, a nőknek sem a csúnya, kövér és félénk férfiak az esetei.

Igazságos, hogy ezeket elveszik, egy átlag nő meg viszonylag nehezen talál partnert, illetve van hogy évekig vár - hiába - egy eljegyzésre? Baromira nem.

Tudsz ellene tenni valamit? Nem.

Engedd el valahogy a témát, mert az irigység - még ha jogosan is érzed - nem nekik fog ártani, hanem téged őröl fel belülről.

2021. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szerintem nem sokáig lesznek házasok, ne legyen így de én így gondolom.

Én pl azt se szeretem már ha a barátom fizet nekem egy csokit, de minden ember más.

Hidd el neked is lesz majd valaki később.

2021. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, nagyon jól tudom, miről beszélsz. Nekem is rosszul esett, hogy minden buta lánynak van már pasija, de amikor összejöttem egy olyan férfival, aki pontosan hozzám való, rájöttem, hogy nekem olyan nem kéne soha, és sokkal jobb vagyok a fent leírt fiúknál.

Tudom, nehéz elhinni, könnyű mondani, de inkább menj férjhez 25-30+ évesen egy értelmes férfihoz, mint 20 évesen egy g*cihez, aki majd verni fog és elváltok, nincstelen leszel. :(


Kitartást! 20L

2021. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
El kell venni, mert kelendő mint mondtad, ha van rajta gyűrű az már az övé.Majd elválnak
2022. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!