Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A páromnak egy korábbi 7 éves kapcsolatából van 2 gyermeke. Nemrég megkérte a kezem,viszont az időpont az exének a születésnapja. Szerintetek ez gáz? Nem tudom,hogy szándékos vagy véletlen egybeesés.

2021. márc. 21. 20:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem véletlen, én biztos nem hagynám. Nem tudom mennyire módosítható a dátum, és hogyan dőlt el/választottátok, de mint nő a nőnek, nem reagálod túl, ha lehet még változtass.
2021. márc. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igaza van azoknak, akik azt írják, hogy nayon sokan, (főleg férfiak) már tuti nem is emlékeznek az ex születésnapjára - viszont elkerülte a figyelmeteket egy nem is kis részlet: a férfi exe a gyermekei anyja!!!! Ennyi erővel a gyerekei születési dátumait sem tudja? Nem akarok ünneprontó lenni és valószínűleg mar mindegy is így 1 év után, hogy mit írok, de én úgy gondolom, hogy ez nem véletlen. Ezzel oda akar neki szúrni és nem kicsit, hanem nagyon, mivel innentől a nő összes születésnapja a gyermekei apjának az eljegyzési dátuma is egy másik nővel, ami nem kicsit durva! Ezzel az exnek szerzett konkrétan élete végéig tartó kellemetlenséget. Aki szerint ez véletlen, az remélem lottózik is, mert ilyen véletlen nincs... Hangsúlyzom azért gondolom ezt, mert a gyerekei anyjáról van szó!

Egyébként mi történt azóta?

2022. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!