Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 54-es eljegyzési gyűrű már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

54-es eljegyzési gyűrű már nagynak számít?

Figyelt kérdés
Páromat szeretném eljegyezni,ezért bementem a boltba egy gyűrűjével.Ott egy ilyen sablonnal megmérték és kiderült,hogy 54-es méret. Azt mondta a hölgy,hogy méretre kell csináltatni,mert ez nagy méret,pedig nem is nagykezű,vastagujjú a barátnőm.

2021. márc. 26. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Csak egy példa... Ezzel kezdi

2021. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem értettem. Azért is tettem fel a kérdést,mert ez számomra is érthetetlen.
2021. márc. 26. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 47-es a legkisebb, ahhoz képest nem kicsi az 54-es. Természetesen ez nem is számít nagynak. Szerintem rosszul fejezte ki magát az eladó. Lehet amit te kinéztél gyűrűt ennél kisebb volt, ezért mondta ezt.
2021. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, inkább az lehetett, hogy a kinézett gyűrű nincs abbana méretben, és esetleg olyan a kivitelezése, hogy rossz méret esetén macerás lesz szűkíttetni, tágíttatni.
2021. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha aranyból lesz, akkor abból nem nagyon tartanak mindenféle méretben, szinte csak mintadarab van, ezért mondhatta, hogy csak rendelésre tud csináltatni.
2021. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kifejezetten azt mondta az eladó,hogy ez már nagy méret,ezért csak rendelésre lehet készíteni. De aztán átmentem másik üzletbe,ahol mondták, hogy ez egy átlagos méret :)
2021. márc. 26. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 58-as vagy 59-es kéne, pedig egyáltalán nem vagyok kövér, csak nagyon magas (178) és erőscsontozatú. Az ujjam sem vastag. És nem túl kellemes, hogy az enyém már pl nagynak számít, de talán még 63-as is van.
2021. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 54 az pont átlagos méret. Ha a kinézett gyűrű kisebb, akkor azért mondta, ha szimplán vastagujjúnak nevezte a párod, az meg bunkóság. Egyébként meg sok boldogságot!
2021. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az sem mindegy, hogy melyik ujjan szokta hordani azt a gyurut, amit bevittel, ugyanis nem egyforma vastagok az ember ujjai. A mutatoujj es a kozepso ujj peldaul altalaban vastagabb, mint a gyurus.
2021. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!