Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek számít az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek számít az eljegyzés időpontja?

Figyelt kérdés
Szülinap, Valentin nap, első találkozás, első valami évfordulója, vagy durr bele, mikor jön az elhatározás, meg kell tenni? Ti mit gondoltok?
2014. máj. 31. 00:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem az számít hogy milyen ünnepen van hanem hogy ki kéri meg és, hogy mi a válasz.
2014. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb, ha ez egy sima napon történik. Kicsit fantáziátlan Valentin/Születés napon megkérni a lány kezét.
2014. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én romantikus vagyok, nekem az első találkozás napja vagy évforduló tetszene, a Valentin-nap, születésnap, karácsony kevésbé.
2014. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nálunk az első találkozásunk napja a születésnapom. Az első csókunk évfordulóját 3 nappal előzi meg a névnapja. Mikortól járunk? Hol jártunk, hol nem, hol meg ki tudja... Egyszer megkért ő Valentin napon. Egyszer megkértem én augusztus valahanyadikán(a készült képek dátumának tudok utánakeresni, őszintén, nem emlékszem). Miért akarom újra? Mert hiába volt mindkettőnk válasza igen, közben voltak vitáink, szakítottunk is párszor, és most nem tudom az ő igenje érvényes-e még. Az enyém örökre szólt, "lejárat nélkül" ezt nem ezekkel a szavakkal, de akkor el is mondtam, mi több, megesküdtem. Ha összegyűlik a pénz egy új gyűrűre (a régit ellopták) nem tudom várjak-e, vagy rögtön kérjem meg. Nem tudom hogyan kéne.. Nyilván én meg ő vagyunk a lényeg, de vajon számít-e a hely, és az idő? Na jó, nekem tudom számítana-e, csak tudnom kéne ő hogyan szeretné...de nem tudom. Ha a dátum nem is számít, de egy tökéletesnek tűnő időpontot azért várjak ki, vagy rontsak neki azonnal? Mit gondoltok?
2014. máj. 31. 00:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal:)
2014. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az együtt elesunk elso évfordulóján volt a lánykérés.
2014. máj. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Nem a dátum vagy az időpont a legfontosabb talán inkább a körülmények.
2014. máj. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége.
2014. máj. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg hülyeség, újra és újra megkérni. Kétszer kértétek már meg egymást.

Ennek egy életre kéne szólnia, nem pedig az, hogy eljegyzés - szakítás - eljegyzés - szakítás. Aztán mi lesz, megint eljegyzés - szakítás? Komolytalan ettől az egész! Lehet veszekedni, de ha valakivel egy életre tervezel, akkor közösen kell megoldani a nehézségeket, nem pedig szakítani, mert nem működik. Attól működik egy kapcsolat, mert kölcsönösen a felek azt akarják, hogy működjön, és mindennap tesztek érte.

Üljetek le és beszéljétek meg. Mond el neki, hogy a korábbi nehézségek ellenére is szeretnél vele összeházasodni. Valamit majd mond rá. Na de, újra megkérni?! Legfeljebb majd vesztek új gyűrűket.

2014. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam összegyűjtöm rá a pénzt, aztán megcsináltatom a gyűrűt. Ez még pár hónap. Aztán, ha meglesz, egyszer, mikor alkalmasnak érzem, megkérdezem még össze akarná-e velem kötni az életét. Ha igen, átadom a gyűrűt, és kitűzzük az esküvő időpontját. Ha nem, szintén átadom, egy emléknek rólam, és végleg szétválnak útjaink.
2014. máj. 31. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!