Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miert nem keri meg a kezem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem keri meg a kezem?

Figyelt kérdés

2,5 eve vagyunk egyutt, bo fel eve koltoztunk ossze. Harmonikus, boldog kapcsolatban elunk, kozos kasszan. Tervezunk gyereket is 2 even belul.


Szeretnek eskuvot, akar eljegyzes nelkul is. Nem egy ismerosom, a ket hullam kozott volt, hogy osszehazasodott ket tanuval - es nekem ez tokre megtetszett. :D Utalom a felhajtast, a nagy penzkidobast a semmire stb. Mikor paromnak felhoztam ezt az alternativat, rogton ravagta, hogy nem.


A parom allaspontja: eloszor nagy eskuvot akart vagy 60 fovel, amit az evek alatt leredukaltunk a szuk csaladra. Szeretne hazassagot es gyereket, de mindig csak az utobbit hozza fel, barkivel is beszel arrol, hogy mit szeretne meg elerni az eletben.

Szerinte eljegyzestol szamitva meg min. 1 ev jegyesseg illik. Kozben meg a szulei miatta hazasodtak ossze bo egy ev utan, mert uton volt. :) Emellett tavaly is nyagyatott, hogy menjunk el gyurut probalni stb. El is mentunk... Na azota is varom a gyurut. Raadasul ki is van akadva, hogy fogytam es az ujjam is vekonyabb lett, most is elakart vinni lemeretni, csak bezartak a boltok. Az indok megint az volt, hogy a biztonsag kedveert szeretne tudni. Mivel kozos kasszan vagyunk, nyilvan latom, hogy nem vett semmit. Latom, hogy amikor a keresobe is beirja, hogy "je..." mar azonnal a jeggyurut dobja ki talalatnak. Teli van a face hirfolyama gyuru hirdetesekkel. Sot, neha meg ha ramutatok valamelyikre, rogton rakerdez, hogy ilyen akkor tetszene e. ( amikor rakerestem babakelengyes dolgokra tobbszor, rogton azok jottek bea hirfolyamon).


Tobbszor is mondtam neki, hogy nem szeretnek eveket varni vele. O mar a kapcsolat elejen bejelentette, hogy a hazassag es a gyerek alap. Mostanaban meg szoba se hozza nagyon, "raerunk" meg " minel tobbszor hozod fel, annal kesobb lesz".


Oszinten? Engem az se zavar, ha nem vesz el. Csak ne hagyjon ketsegek kozott. Kapcsolat elejen engem nem erdekelt a hazassag, de ahogy beszeltunk rola, egyre jobban megtetszett a gondolat, igy viszont mar kicsit bosszanto a helyzet.



2021. márc. 29. 12:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

"Engem az se zavar, ha nem vesz el."

Na, akkkr nyugodjál le, mert ha eddig nem vett el, ezután sem fog.

2021. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1# Hm, ez eleg biztato. Csak akkor leallhatna a mezesmadzag huzgalasaval...
2021. márc. 29. 12:44
 3/28 anonim ***** válasza:
43%

Az én férjem is ilyen volt, addig várt vele, hogy aznap, mikor el akart jegyezni, dühösen vágtam hozzá, mikor megkérdezte hogy tetszett a komolyzenei koncertet, hogy "nagyon rosszul esett, mert már egy eljegyzést vártam" és akkor térdelt le megkérni a kezem. Pedig nagyon készült, csak addigra 3,5 évet vártam (6,5 éve jártunk, én úgy éreztem, hogy 3 év után nem lenne rossz ötlet eljegyezni egymást).


Úgyhogy átérzem. Nálunk is az volt, hogy elég biztosnak gondoltam, hogy össze fogunk házasodni, de az bizonytalanított el, hogy 3 évig nem történt semmi. Csak annyi, hogy egyszer elküldtem neki a gyűrűméretet.


Utólag csak annyit tudok mondani, hogy ne aggódj miatta, valószínűleg, csak ő is a tökéletes pillanatra vár, és egyszerűen nem érzi, hogy a másik végén mennyire idegesítő várni.

2021. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Ez már így is úgy is annyira erőltetett lesz, hogy az már kínos. Egyértelmű, hogy nem áll rá készen. Nem magával az esküvővel van baja, hanem benned nem biztos. Nem is várhatod el 2,5 év után, hogy örök hűséget fogadjon. Húzza az időt mert nem hülye, tudja hogy egymás megismeréséhez nem elég 6 hónap együttélés.
2021. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#4 A gyerek nem egy orok eletre szol? Szerintem de... Es egy kicsit nagyobb felelosseg, mint egy hazassag. Annal elvalnak a felek, de ha van gyerek, o akkor is "megmarad".
2021. márc. 29. 12:58
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Abban lehet biztos, hogy szeretne gyereket. Az ösztön. A házasság nem az. Örülj neki hogy ilyen tudatos párod van, mert ha egyszer elvesz az biztos hogy halál komolyan gondolja.
2021. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg korai. 6 hónap együttélés után ez korai. Te meg nyaggatod folyton. Nekem elmenne az életkedvem is ettől a párod helyében.

32N

2021. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem túltolod a gondolkodást. Engedd neki, hogy ő döntse el, hogy mikor/hogyan. És ne gondolkodj ezen, főleg, ha boldog vagy a kapcsolatban! ;) A jelek szerint el fog jönni a nap, de ne sürgesd, légy türelemmel.


32N

2021. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Kérd meg a kezét te. Mi akadálya?
2021. márc. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#9 egyszer megkerdeztem tole viccbol. Hat nem volt tul boldog a kerdes hallatan.
2021. márc. 29. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!