Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok a letérdelős lánykérést? Vagy cikinek, kellemetlennek, szükségtelennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Vagy nálunk ez nem divat? Fiúk is elmondhatják véleményüket.

2021. ápr. 9. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha egyszer megkérem valaki kezét le fogok térdelni és kitalálok valami vicceset, de nem túl nyálasat. Miért ne?

Úgy is örökre élmény marad neki, szerintem megérdemli.

Amúgy is ahányszor egy nő térdel előttem, egyszer igazán térdelhetek én is előtte 🤭. Haha.

2021. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem is elvártam, de mindig is így képzeltem a lánykérést, és amúgy jól is esett, hogy végül letérdelt. Ez a klasszikus forma, szerintem a legtöbben, akik romantikus gesztusként tekintünk a lánykérésre, és nem csak formalitásként, így képzeljük el a nagy pillanatot. Férfi fél térdre ereszkedik, feltartja a gyűrűt és felteszi a nagy kérdést. Nyilván egyéni eltérések lehetnek, te ismered a párod, remélhetőleg elég jól, ha már meg akarod kérni a kezét, de szerintem ezzel nehéz mellélőni, ez olyan fajta klasszikus módszer :D
2021. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Én leszek a kakukktojás, sose akartam lánykérést. Nagyon örülök, hogy a férjem ezt tiszteletben ztartotta és mi csak simán megbeszéltük az egészet. Esküvőt se akartam soha életemben, valszeg ezért nem érdekelt az egész :) Viszont mint gesztust vagy mint hagyományt ezt a legtöbb nő szerintem nagyra értékelné, szóval hacsak a barátnőd nem olyan hagyományellenes mufurc mint én akkor térdelj bátran, egyszer igazán megteheted érte :)
2021. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Erre sincs általános válasz. Én nem vágyom fehér ruhás nagy esküvőre sem, és az eljegyzést inkább feleslegesnek tartom. Nekem nagyon mű lenne a letérdelős lánykérés, de nem vagyunk egyformák, egy romantikus habos-babos lánynak ez lehet minden álma.
2021. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Ismerem a barátomat és ő is ismer engem. Nem tartom valószínűnek a leánykérést még pár évig, mert korai lenne, de ha eljön a pillanat, biztos vagyok benne, hogy úgy fogja megoldani, hogy az mindkettőnknek emlékezetes legyen.

Nem igényem a letérdelés, de nem is vagyok ellene. Szerintem messze nem ez a legfontosabb.

25/N

2021. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Általános válasz nincs.

Én magához a "lánykéréshez" se feltétlenül ragaszkodok, nekem az is jó ha csak simán megbeszéljük.

2021. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Senki előtt nem alázkodom meg, vagyis nem térdelek le se nők, se négerek előtt... Amúgy ez a letérdelős lánykérés nagyon idióta dolog, ez is az amerikai filmekből jött, és ott is állati cikinek és erőltetettnek érzem. Sosem értettem, hogy miért kellene könyörögnöm egy nőnek, hogy jöjjön hozzám. Megkérdezem tőle, hogy akar-e, és vagy igent mond, vagy nemet, de könyörögni nem fogok, a térdelés pedig könyörgés, esdeklés. Nos, ez nem én vagyok.
2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

#7

Legalább tudd már, hogy miről beszélsz:

[link]

2021. ápr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Én nem várnám el, sőt, kínosan érezném magam tőle.
2021. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
7, Szerintem itt senkinek semmi baja azzal, ha te fehér férfiak előtt akarsz térdelni. A kategória rossz csak amiben válaszolsz.
2021. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!