Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok, ti elvárjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok a letérdelős lánykérést? Vagy cikinek, kellemetlennek, szükségtelennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Vagy nálunk ez nem divat? Fiúk is elmondhatják véleményüket.

2021. ápr. 9. 12:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Végre örülne a hetes, hogy mennyi hagyománytisztelő, romantikus nő van, de még ez is szar. Minden szar neki.
2021. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
Én romantikusnak találom ezt a gesztust és örülnék neki, de nem dőlne össze a világ ha nem így történne.
2021. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%
Gáznak érezném, de szerencsére sosem kell ettől tartanom, már az elején tisztáztunk, hogy nem akarunk sem eljegyzést, sem házasságot
2021. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Alapvetően nem várom el, de én kedves gesztusnak tartom, tetszene :)
2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, egy standard éttermi lány kérés esetén szerintem pl. furcsa is. Annak idején a férjem is valami félig gugolós megoldást választott a magas fűben (kirándulás, hegyteteje). Viszont az se normális szerintem, hogy valaki ekkora problémát csináljon abból, hogy le kell térdelnie az előtt, akivel le akarja élni az életét.
2021. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem vártam el. Sőt, kínos is lett volna. Nem tudtam volna őt elképzelni letérdelve. Végülis, nem is került sor rá, mert egy jacuzziban ültünk, ahol esélytelen lett volna letérdelni.
2021. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
71%
Az elvárás olyan csúnyán hangzik, de valahol igen, én nagyon vágytam rá, egy ilyen hagyományos lánykérésre. Így kért meg a férjem, és nagyon megható volt, hangulatos, örültem neki:)
2021. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem várom el, de nem a "ciki" a jó szó rá, hanem inkább visszás és számomra taszító.
2021. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szerettem volna mert nem szeretem a teátrális dolgokat, feszengenek. Ezért is mi csak megbeszéltük hogy itt az idő a házassághoz, és nagyon szűk körben osszahazasodtunk egyszerű ruhákban meg gyurunk sincs :)
2021. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyon fontos volt a lanykérés és a házasság, de letérdelést pont nem vártam. Nem is történt, egymás mellett ültünk, mikor elővette a gyűrűt.
2021. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!