Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor lenne érdemes komolyabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lenne érdemes komolyabban rákérdezni?

Figyelt kérdés
Párom tavaly december elején megkérte a kezem, és igent mondtam. Nagyon boldog voltam, ill. vagyok most is, csak egy dolog zavar: a lánykérés óta amikor felhozom a témát tervezgetés szinten, akkor megy a "terelés", hogy még ráérünk, majd később, stb. Nem sürgetni akarom egyáltalán, az sem zavar ha az esküvő csak 2 év múlva lesz meg, inkább az bánt egy picit, hogy így olyan, mintha őt nem érdekelné, nem izgatná sem a tervezés, sem semmi ezzel kapcsolatban. Érdemes beszélnem erről vele, vagy egyelőre hagyjam, covid miatt úgysem mostanában lesz az esküvő?
2021. ápr. 14. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Pasikat nem nagyon szokta érdekelni, főleg nem szoktak izgatottak lenni az esküvő szervezéstől. Nem fog ezen járni az eszük egész nap. Inkább úgy vannak vele, túl lenni valahogy azon a napon.
2021. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem most tök felesleges elkezdeni bármit is szervezni, bőven ráértek ha vége a korlátozásoknak. A házassággal úgyse változik semmi.
2021. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Sietteted.... .
2021. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg muszáj erről beszélned vele, mert ez így úgy tűnik, hogy csak azért kérte meg a kezed hogy "csendben maradj" de eszében sincs összeházasodni.

Tényleg nem baj ha csak két év múlva házasodtok, de akkor az legyen megbeszélve hogy majd akkor. Mert ha így haladtok a végtelenségig fogja halogatni.

2021. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Lehet erről beszélni és kell is de pár dolog:


Egyrészt szerintem az esküvő tervezés az inkább a nők számara érdekes. Szerintem a legtöbb férfit (kb a 95%-ot) nem érdekli a díszlet, ez-az, legyen kaja, legyen ital, valami zene, hivjuk a családot, barátokat aztán jónapot.


Másrészt ebben a helyzetben egy rendes esküvőt felesleges tervezni. Ki tudja mi lesz? Milyen korlátozások, mi lesz nyáron, ősszel, stb. Ebben a helyzetben nincs sok értelme lagzit tervezni.


Persze egy összeiratkozás más, de azon meg nem sok terveznivaló van.

2021. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Esküvő az annyi, hogy felhívjátok az anyakönyvi hivatalt, és két tanúval odasétáltok a megadott időpontban.


Ezt akár most, járványhelyzet alatt is simán megtehetitek ;)

2021. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Hany evesek vagytok es miota vagytok egyutt? Ma mar az, hogy kapsz egy gyurut, nem jelenti minden esetben, hogy barmi is lesz a tovabbiakban. Es igen, ha annyira akarna, 2 tanuval is lehetne hazasodni.
2021. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
Mondjuk ez is igaz, ha Neked is annyira az esküvő a fontos, nem a látszat, akkor nem tervezgetsz, megbeszélitek és 2 tanúval összeházasodtok.
2021. ápr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%

Miért ne kérdezhetnél rá bármikor? Ő megtette az első lépést, ahogy a nagy könyvben meg van írva, innentől kezdve közös elhatározás a további. Nem látom okát, hogy miért ne lehetne szavad abban, hogy alakul a kapcsolatotok - illetve a saját életed! - a jövőben.

Sőt, ha ragaszkodsz a nagy banzájhoz, akkor szerintem 2022-re sincs túl korán lefoglalni egy időpontot, mivel rengetegen halasztották el az esküvőjüket tavaly, meg ahogy látom menyasszonyi csoportokban face-n, idén is.

Igen, a férfiak többségét hidegen hagyja a tervezés, de nem arról kell vele beszélned, hogy honnan rendeljétek a dekort vagy milyen ízű legyen a torta, hanem hogy kb. melyik időpont lenne a jó. Nem is értem igazán, mi értelme egy eljegyzésnek, ha eszébe sincs még házasodni...

2021. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
#9 Mert ez is egy olyan eljegyzes, ahol csak be lett volna fogva az illeto szaja a gyuruvel. De most meg jobban ugral...
2021. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!