Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor lenne érdemes komolyabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lenne érdemes komolyabban rákérdezni?

Figyelt kérdés
Párom tavaly december elején megkérte a kezem, és igent mondtam. Nagyon boldog voltam, ill. vagyok most is, csak egy dolog zavar: a lánykérés óta amikor felhozom a témát tervezgetés szinten, akkor megy a "terelés", hogy még ráérünk, majd később, stb. Nem sürgetni akarom egyáltalán, az sem zavar ha az esküvő csak 2 év múlva lesz meg, inkább az bánt egy picit, hogy így olyan, mintha őt nem érdekelné, nem izgatná sem a tervezés, sem semmi ezzel kapcsolatban. Érdemes beszélnem erről vele, vagy egyelőre hagyjam, covid miatt úgysem mostanában lesz az esküvő?
2021. ápr. 14. 13:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, mennyi rosszindulat tud jönni az emberekből... no comment. Az értelmes válaszokat köszönöm :) Nem sürgetem egyébként, nem is a konkrét tervezés részével vagyok gondban, azt nyilván megoldom én barátokkal, családdal, neki férfiként ebben nem kell résztvennie :) Inkább csak az bántott egy picit, hogy úgy egyáltalán nem akart róla beszélni "ráérünk arra még" stílusban. De pont tegnap este hozta fel ő maga a témát, hogy akkor beszéljük át, covid után mit szeretnénk. Semmiképp sem csak annyit, hogy bemegyünk az anyakönyvvezetőhöz.

Kedves utolsó, lehet, hogy a te szád be lett fogva egy gyűrűvel, attól még nem minden pasi szánja a lánykérést "szájbefogásnak".

2021. ápr. 15. 13:09
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem kert meg pasi, mert nem vagyok homar. Es nem is adok igy masnak, mint a tied. Nem rosszindulat, te vagy naiv. Ha valaki komolyan tervez a masikkal, az nem igy viselkedik. Lefogadom, hogy alig jottetek ki a gyerekkorbol is. Attol meg, hogy ferfi, meg boven reszt vehet a szervezesben is, az o napja is, hagyjuk a lanyregenyeket. Beszelgetni nem tudtok, minek hazasodni?
2021. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Jó házasság lesz ez is, ha összejön.
2021. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha a férfi valóban szeretne házasodni, ( és szereti, tiszteli a párját) akkor lehet vele érdemben beszélgetni a témáról, még akkor is, ha az esküvő később lesz.

Nálunk is így volt, és nem bunkó mód terelte a témát mint valami ovis.

Eleve ő kérdezte még az elején, hogy majd hogy képzelem el a közös jövőt, szeretnék e házasodni, mert ő mindenképp. Akkor megbeszéltük hogy én is házasságban képzelem el a közös életet a szeretett férfival, akivel össze akarom kötni az életem. Elég hamar megkért, aztán pedig addig is egy párként beszélgettünk róla mint 2 felnőtt ember, tervezgettünk stb, hogy milyen esküvőt szeretnénk, kb mikor, milyen körülmények között. És ez így is lett.

Másfél év kapcsolat után házasodtunk, fél év együttélés után, úgy, hogy már volt munkahelyünk, biztos megélhetésünk), ennek idén lesz 10 éve.:)


Ez a terelem a témát egy nagyon tiszteletlen és óvodás szint. Jól tükrözi mennyire gondolta komolyan.

2021. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%
14.* Ja és az esküvőszervezésben is elég nagy részt vállalt férfi létére.
2021. ápr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!