Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hogyan jobb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan jobb az eljegyzés? Családdal,barátokkal nagy buli vagy kettesben szépen csendesen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 15:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben, csendben. Én utálom az ilyen felhajtásokat.
2021. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
1-es válaszolóval egyetértek!
2021. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Kettesben, majd utána megünnepelni másokkal.
2021. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben. Pedig szeretem a bulikat. Plusz most még mindig járvány van.
2021. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csakis kettesben.
2021. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben.
2021. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
ehhez ismerned kellene a társadat, hogy milyen típus, szereti e a felhajtást, vagy szeret inkább csendesben kettesben lenni.
2021. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen kettesben, de hát ez nagyon személyiségfüggő.
2021. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a társaságot, a barátainkat, a családjainkat. A felhajtással sincs bajom. De egy eljegyzés csakis kettesben.

Nyilván igent mondanék (mondtam is anno), de nagyon furának tartanám a szituációt, hogy a társaság minden tagja tudja, hogy miért gyűltünk össze és mindenki azt várja, hogy igent mondjak.

2021. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kettesben ideális, nekem is így volt, de van aki szűkebb családi körben szereti, pl nővérem, őt karácsonykor kérték meg, családi körben. Az se volt rossz, igazából megvan a varázsa, hogy a részese lehettem.

Amit nem tudok elviselni az az, ha valaki valami nagy társasági eseményen (pl diplomaosztó pódiumán) kéri meg a csaja kezét. Nekem az már túl magamutogató. Idegeneknek egy ilyen privát dologhoz semmi köze, meg nem is azért vannak ott, hogy ehhez statisztáljanak. Meg van egy barátnőm, akinek az esküvőjén kérték meg a húga kezét a vacsora előtt, na az is elég nagy bunkóság szerintem. Köpni-nyelni nem tudtam, nem beszélve az aráról.

2021. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!