Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők! Ti milyen ruhát vennètek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti milyen ruhát vennètek fel eljegyzèsre?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az eljegyzèsünk és már nagyon izgatott vagyok, ruhákat keresgèlek.

Csak a szűk családi kör lesz ott, utána ebèd egy ètteremben, de délelőtt fotózkodni megyünk (mèg nem voltunk ilyen páros fotózáson,így most jó alkalom) és szeretnèk nagyon szép lenni, valami elegáns ruhát választani 😊

Én úgy képzeltem el,hogy már most az eljegyzèsre is fehèret veszek fel, de rövidet és majd a lagzira az igazi fehèr, hosszú ruhát.

Néhány barátnőm szerint nem illik fehèret, csak majd az esküvőre kellene vegyek és nem most.

Ti mit gondoltok erről?

Linkelhettek párat,hogy ti milyet viselnètek?

Köszönöm annak aki válaszol, a trollok inkább ne is fáradjanak az írással.


2021. ápr. 27. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Bármilyen koktélruha megteszi. És valóban inkább ne fehéret.
2021. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Azt csinálsz amit akarsz. Ha fehéret veszel fel mi lesz? Leszakad az ég? Ugyanmár...
2021. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

hat ha te vilageletedben farmeres-polos-tornacipos tipus voltal, akkor eleg idiotan venne ki magat, ha most nagyon kioltoznel, vegulis ez csak egy ettermezes lesz, nem koktelparti.

azerintem amugy siman mehet a rovid feher ruha, az eskuvoi ugyis tok mas lesz. olyat valassz, amiben nem feszengsz es jol erzed magad, kulonben kinos lesz a fotozas.

2021. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
A fehér ruha a barátnőiden kívül senkinek sem lesz gáz. Nem az ő eljegyzésük lesz. Oda majd azt vesznek fel ők is, amit ők akarnak. Azt vedd fel, ami neked tetszik.
2021. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Kényelmes nyári ruhát, szandált vagy sort-póló tornacipő.
2021. ápr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Fehéret tuti nem vennék fel, magamat ismerve fél mp alatt összedzsuváznám :D
2021. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén? Az eljegyzésemkor egy kék bikiniben voltam, ugyanis egy jacuzziban ülve kérte meg a kezem :D
2021. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem a lánykèrèsről beszèlek, hanem a polgári szertartásról, lehet nem fogalmaztam elég tisztán.

2021. ápr. 27. 22:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Sima, kicsit elegánsabb nyári ruhát vennék fel, ami nem tűnik nagyon strandruhának. Tehát amiben amúgy kicsit ünnepélyesebb családi eseményre menne az ember (pl. ballagásra vendégként). A színe tökmindegy. Miért ne lehetne fehér? Nyáron elég sokan hordanak fehér nyári ruhát, mégsem tűnnek menyasszonynak. :))
2021. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

akkor te most a polgari eskuvore gondolsz? a legtobb ismerosom oda csinos fehet rovidebb ruhat vett fel, nem eskuvoit ertelemszeruen, hanem egy elegansabb koktelruhat pl. nem tudom, milyen a stilusod, en tuti valami ilyesmik kozul valogatnek. nem feltetlenul feheret, de vilagosat: tortfeher, pezsgoszin, akar valami apromintas vagy csillogosabb.


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]

2021. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!