Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jövőre akarom megkérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre akarom megkérni a kezét, de ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretném megkérni a barátnőm kezét. 1 éve vagyunk együtt ebből fel éve élünk együtt.

Próbáltam puhatolózni, hogy milyen gyűrű tetszik neki de semmilyen. Nem szereti a gyűrűket. Jó ezt eddig is tudtam de na :-D:-D

Szóval ha nem szereti a gyűrűket akkor is gyűrűt kellene venni eljegyzésre nem?

Kicsit megnehezíti így a dolgom pedig kinéztem már egyet neki...



2021. júl. 4. 07:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
99%
Férjhez menni akar? Arról beszéltetek már?
2021. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Yes, és yes
2021. júl. 4. 07:56
 3/22 anonim ***** válasza:
99%

Barátnőktől, női családtagoktól esetleg kérhetsz segítséget, persze titokban.

Valószínűleg ők jobban ismerik, itt hiába írják neked hogy vegyél ilyen meg olyan gyűrűt..

Egyébként sok boldogságot! 😊

2021. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem akarok segítséget kérni mert aztán véletlenül elszólják magukat.


Igazából itt csak az a kérdés, hogy ilyenkor mi van. Veszek egy gyűrűt, megkérem a kezét,igent mond és megy a polcra a gyűrű vagy mi?

Mert én a nyakláncot nem szeretem pl. Fontos mert tőle kaptam érted, de idegesít ezért nem hordanám, hanem vmi látható helyre raknám. De az meg milyen már egy gyűrű esetén.

2021. júl. 4. 08:05
 5/22 A kérdező kommentje:
És köszönjük szépen. <3
2021. júl. 4. 08:06
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Lehet a sima gyűrűkkel van így. Azért egy eljegyzési gyűrűnek más a hatása. Csak nem kell hivalkodó, hanem valami egyszerűbb.
2021. júl. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én is azt szeretnék. Egyszerűt de szépet.

Nem egy 200 karátos 5cm átmérőjű gyémánt darabbal a közepén.

De nem tudom.

2021. júl. 4. 08:15
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem vedd meg neki, ha meg nem akarja hordani az ujján, rakja rá egy láncra a nyakába. Csak van valami módja, hogy mindkettőtöknek megfeleljen. És kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondotok 😁
2021. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

És amúgy igazad van. Köszi a segítséget mindenkinek


És én is remélem ez lesz a legnagyobb bajunk mostmár. Volt pár nehézség az elmúlt 1 évben dehát ha megtudtok beszélni mindent, és szeretitek egymást semmi nem állhat az utatokba, és csak jobban szeretitek egymást a végén. Legalábbis mi ezt valljuk.

2021. júl. 4. 08:27
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

Én se hordok gyűrűt és egyébként semmilyen más ékszert(a mumkam miatt főleg, de egyébként se érzem azt, hogy szükségem lenne ilyen cicomazasra).


Azt tudom javasolni, hogy a legegyszerűbb 1 köves gyűrűt válassz. Főleg így, hogy van esély arra, hogy a polcon fogja majd a port. Aztán remélhetőleg nem ☺️

2021. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!