Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Így a vírus alatt hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így a vírus alatt hogy tudnám megkérni a kezét a páromnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam, hogy mégis mi lenne a megfelelő ötlet, de sajnos igen csak közbe szólt a vírus. SOS segítség!! Köszi, ha értelmes, de mégis jó ötlettel álltok elő!
2021. márc. 22. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Miért, hogy akartad megkérni ? Nagy tömeg előtt, vagy étteremben?
2021. márc. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Valami szép parkban esetleg ha van a környéken.

Ha nincs akkor esetleg amígy nincs itthon egy szobát feldíszíthetsz, úgy hogy szorsz szét virágszirmot meg gyertyákat gyujtasz és valamelyíkből rakhatsz ki szívet is. Meg amikor tudod hogy jön kapcsolhatsz halk romantikus zenét.

2021. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Menjetek el sétálni és egy váratlan pillanatban állj meg megkötni a cipődet, aztán vedd elő a gyűrűt. Vagy valahogy oldd meg, hogy ne legyen otthon fél órára és gyújts gyertyákat, kapcsol valami zenét ami esetleg közös kedvencetek, várhatod rózsaszirmokkal vagy virággal (sok virágbolt vállal elvitelre csokrokat most is, vagy a Tesco is opció). Esetleg ha van fotós ismerősöd, vidd el egy közös páros fotózásra és így még fotó is lesz a nagy pillanatról. Egyébként egy igazán szerelmes lány bárminek örül. Mi sétálni indultunk, a kedvesem kivette a kezemből a kabátomat, mondta, hogy forduljak meg, aztán megfordított maga felé és akkor már ott térdelt a gyűrűvel. Ez a múlt héten történt, azóta is én vagyok a legboldogabb nő a világon!

Sok sikert neked, majd meséld el, hogy ment :)

2021. márc. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Ne igy akkor már jo leszel :D

[link]

2021. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi is sétálni voltunk. Kisváros szélén élünk, így este a sötétben elsétáltunk a közeli folyó partjára, ahol még az ismerkedésünk elején voltunk együtt. A cipőkötős ötlet viszont szerintem nagyon gagyi. Mi arról beszélgettünk, hogy hogyan képzeljük el a közös jövőnket, aztán megkérdezte, hogy biztosan vele szeretném-e ezeket megvalósítani. Mikor igent mondtam, akkor letérdelt és megkérdezte hozzámegyek-e. Ez januárban volt.
2021. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Régen rossz, ha másoktól kell tanácsot kérni és nincs saját ötleted. Mennyivel kreatívabb másokat lemásolni, nem?
2021. márc. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztos van egy kedvenc helyetek, ahol voltatok már kirándulni, vagy csak egy sétaútvonal, ahova szerettek menni. Jön a szépidő, nem tudom lehet-e piknikezni hivatalosan, vagy megbüntetnek érte, de egy romantikus pikniket én el tudnék képzelni most is, ha lehetséges.
2021. márc. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!