Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mièrt nem jegyez el vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem jegyez el vajon?

Figyelt kérdés
Fiuk válaszára lennek igazabol kivancsi. 5.5 eve vagyunk egyutt , igaz meg nem elunk egyutt es par evvel fiatalabb is nálam 25-30 evesek vagyunk.
2021. júl. 18. 19:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted? Mert nem akar.
2021. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%

Neked miért fontos annyira, hogy eljegyezzen? Magadért, vagy mert ezzel szeretnél a barátnőid előtt villogni?

Én az exemmel bő 10 évig voltam együtt, van két fiúnk is, és persze együtt laktunk. De eljegyzés mégsem volt, mert nem hiszek abban, hogy egy papír miatt bármiben is több lenne egy kapcsolat. De az a poén, hogy a házasságot annyira pereferáló nők sem tudták megmondani, hogy miben lesz több.

2021. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
43%

Miért jegyezne? Még az élettársa sem vagy, csak a szeretője/csaja, ahogy neked tetszik.

Nem fog eljegyezni. Ha erőlteted, kidob, vagy elvesz, de ha elvesz, le fog lépni akkor is, majd a baba születése után.


Ezt férfiként mondom.

2021. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem beszélgettek? Nem ártana összeköltözést, eljegyzést, házasságot, gyerek témát körbejárni, már ha egyáltalán terveztek közös jövőt.
2021. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
69%

25-30 évesen együtt járni nekem kicsit gyerekes dolog.

Szerintem ne várj lánykérést!

2021. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom az előzőhöz, érdemes lenne egy komolyabb beszélgetést lefolytatni, hogyan képzeli el a jövőjét, akar-e majd gyereket, ha igen, mikor. Ha ezekben a dolgokban nem egyeztek, akkor sajnos egymás idejét veszitek el.
2021. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
24%

3. vagyok.

0%???

Mindig elfelejtem, hogy itt nem szabad igazat válaszolni, mert a sok buta liba besértődik a valóságon.

2021. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
93%
beszélgettetek a közös jövőről, tervekről? 5 év után alap lenne.
2021. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Mert még csak nem is éltek együtt, ennyi idősen. Szerintem ebből nem lesz semmi, ha nem kezdtek el kicsit komolyabb irányba menni. Én is 25 vagyok, ha lenne barátnőm már 5 éve, már összeköltöztünk volna, de legalább prioritás lenne. Ti csak úgy vagytok szerintem mert kényelmes együtt, de külön is.
2021. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
A ngy kérdés: 5.5 év után miért nem éltek együtt???
2021. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!