Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne?

Figyelt kérdés
Èn 19 vagyok (f) barátnőm 18. Nemsokára összeköltözünk, amivel nincs semmi probèma.Szüleink tudják, bele is egyeztek.Nagyon jó a kapcsolatunk. Suliba nem tudják, hogy együt vagyunk, 1 közös barát, de tiszteletben tartja, hogy nem akarunk felhajtást. (közös döntès volt).<-Ezt úgy beszèltük meg, ha kitudódik, vagy találkozunk valakivel,akkor nem tagadjuk le egymást...Ha eljegyzem, akkor mindenki meg fogja tudni, ami nem problèma, meg igent mond, mert ő is szeretnè... Csak azon gondolkozok, hogy 18 èvesen nem korai mèg? tapasztalat, esetleg vèlemèny a korai házasodásról, eljegyzèsről?
2021. szept. 27. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez borzasztó korai. Ne sértődj meg, de ameddig a szüleitek pénzéből éltek, addig nem vagytok teljesen felnőttek, addig ne gondolkodjatok házasságban. Éljetek együtt, ismerjétek meg egymást, ha már van lehetőségetek rá, tanuljátok meg beosztani a pénzt, amit kaptok, stb. De én azt javaslom, ennél több csak akkor, ha már teljesen önálló életre vagytok képesek.
2021. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon kora.

Előbb legyen munkátok. Minimum.

2021. szept. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nekem van munkám (suli mellet) nem keresek rosszul. nem lenne hitelünk, ès nem szüleink tartanak fent... annyi hogyha van valami gond akkor bátran mehetünk hozzájuk.
2021. szept. 27. 15:59
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem gyakori, de ettől még lehet tök jó, ezt nem lehet megmondani előre. Egy ismerősöm az óvodától együtt volt a férjével. Ez ritkaság. De mindennek van kockázata, annak is ha halogatjátok, annak is, ha beleugrotok. De ha mindketten akarjátok, akkor hajrá. Aztán hátha sikerül is.
2021. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A puding próbája az evès?
2021. szept. 27. 16:09
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Suli mellett jól keresel....Nem akarok a zsebedben kotorászni, de mégis mit jelent neked így 19 évesen az, hogy jól keresel? Hova költöztök? Albérletbe vagy van szabad ingatlan a családban? Nagyon nem mindegy. Egyetemre akartok-e menni? A kapcsolatotokat nem vállaljátok fel, de már eljegyzésen gondolkoztok. Nekem kicsit fura, de én sajnos elég rég voltam már 18-19 éves. Szerintem nagyon korai ilyesmiben gondolkozni talán ha éltetek együtt 1-2 évet teljes önfenntartásban akkor javasolnám.
2021. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Albérlet minimum 100k + a rezsi.

kaja két emberre egy hónapban még 100k.

szórakozás, öltözködés legyen még 50k.

és még lehet keveset mondtam.

Papám ha te suli mellett megkeresed ezt a 300 ezret ami kettőtökre nagyon-nagyon a minimális szint akkor azért megadhatnád ennek a melóhelynek az elérhetőségét, azonnal váltanék. Amúgy meg az nem saját lábon állás, hogy van egy 100 ezred a melódból a maradék 200-at meg lecsavarod a szüleidről.

21 voltam a csajom 18 amikor összejöttünk. Mi 5 évet éltünk anyámmal egy háztartásban és aztán költöztünk teljesen külön. Volt meglepetés az első vásárlásoknál. Olyan dolgokra kell majd költenetek amiért életetekben nem fizettetek még, de ti tudjátok.

2021. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
saját szabad lakás (èn családom rèszèről) hitel mentes. Suli mellett netto 200-260 K között keresek / hónap. Nem èrzem úgy hogy kotorászol a zsebemben, logikus èrv. sztem ez egy nem rosz kereset, suli után ugyan itt folytatom. egyetembe nem gondolkozunk, szakmában igen.
2021. szept. 27. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Úgy is dönthettek, hogy eljegyzitek egymást, de megállapodtok, hogy ez egy elköteleződés és egy év jegyességet "irányoztok elő", s aztán majd kiderül.
2021. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Egy éve vagytok együtt, ergo nem is ismeritek egymást :D, hová rohansz? Én 5 éve élek! a párommal, de még most is megdöbbent néha, milyen új dolgokkal kell szembesülnöm.
2021. szept. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!