Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egyre többször piszkálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre többször piszkálom páromat, hogy jegyezzen már el. Nem tudok leállni, de tudom, hogy ezzel csak rontok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most leszünk 3. éve együtt.

Tavaly nyáron költöztünk össze.

Én 23, ő 25 éves.


Ezek nem nagy számok, de az ismeretségünk viszont 2014 óta tart, tehát gyakorlatilag 15-16 éves korunk óta ismerjük egymást.

Működik az együttélés, fogadtunk örökbe közösen egy háziállatot is, járunk külföldre nyaralni, fesztiválokra, minden héten van randis nap, jó a szexuális életünk is, nem veszekszünk sokat...

Mégis abba az időszakba jutottam, hogy minden barátnőm házasodik kb, vagy legalábbis lép előre a kapcsolatban.


Kérdeztem mikor akar engem megkérni, azt mondta jövőre, ennél pontosabbat nem, mert nyilván meglepetésnek szánná.

De nem értem miért fontos várnia még 1 évet? Mi változna ezidő alatt és miért nem veszi figyelembe, hogy én már nagyon várom és mennyire boldoggá tenne?


Heti szinten felhozom már a témát és tudom hogy ez idegesítő lehet de megőrjít ez az időhúzás. Mindig mondja, hogy szeret, mindennél jobban és velem tervezi a jövőjét, de most sulizunk mindketten munka mellett (levelezőn) és erre szeretne elsőkörben koncentrálni, meg nem is sietünk sehova szerinte...


2021. okt. 9. 10:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%
Nem fog elvenni. Ha mégis, gyorsan el fogtok válni.
2021. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sokat segítene, ha megfogalmaznád magadnak, miért is kell az a gyűrű ilyen kétségbeesetten.

Úgy érzed valami hiányzik a kapcsolatból? A többiek miatt kell? Húz a csordaszellem? Ciki, hogy mindenkinek van gyűrű, neked nincs? Nem bízol a kapcsolatotokban?

A gyűrű, valós hazázasodási igény nélkül (értsd belátható időn belül tervezett esküvő nélkül) csak egy foglaló. Miért jelent neked mégis ennyire sokat és miért pont most?

Ha meg van a válasz, tudni fogod, mit kezdj a helyzettel.

2021. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan nem értem, hogy férfiak hogyan képesek kibírni ilyen idegesítő nők mellett.


Ha a barátnőid sorban öngyikosságot követnek el, akkor te meg mész utánuk, mert most az a menci?


Neked mivel lesz több az életed azzal ha megkérik a kezedet? Ja, tudom, kirakhatod a gyűrűről a képet és gyűjtheted be a lájkokat meg a gratulációkat.


Ha sokáig idegesíted lehet elkezd gondolkodni rajta, hogy egy normális nő mellett szeretné leélni az életét.

2021. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a csavo mar legbelul sejti hogy nem illetek ossze csak meg nem jutott el a tudataig
2021. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

#3 nem tudom honnan ez a frusztráció, semmit nem szoktam kiposztolni facebookra, abszolút nem ezért vágyom rá. A legjobb barátnőmön meg a családon kívül valszeg el se újságolnám senkinek. Szóval mielőtt idegből támadsz, talán kérdezz előtte.


Azért fontos, mert én egyébként pár éven belül szeretnék esküvőt és gyereket is. Nem 2-3 évről van szó, de kb úgy terveztem el, hogy 23-24 körül eljegyzés, 25-26 év körül esküvő és legkésőbb 28 éves koromig szeretnék egy gyereket.


Ezeket anno párommal is átbeszéltük és ő is így tervezi, ebben azonosak a jövőképeink.


Nekem ez inkább egy lépés lenne előre, hogy igen, ketten indulunk el ezen az úton, megtette az első lépést.

2021. okt. 9. 10:32
 6/36 anonim ***** válasza:
87%

,,Mégis abba az időszakba jutottam, hogy minden barátnőm házasodik kb, vagy legalábbis lép előre a kapcsolatban."


Ez itt a probléma. Ne másokhoz viszonyítsd a kapcsolatod. Ne azért akarj valamit, mert mások is csinálják és nem akarsz lemaradni. Ne rontsd el a jelened ilyen butaság miatt. Majd eljegyez, mikor eljegyez. Ezzel a cseszegetéssel csak elüldözöd. Szerintem nem azért fontos neked az eljegyzés, mert neked okozna örömöt, hanem mert másoknak akarsz megfelelni, nem akarsz lemaradni. Mert bezzeg az X meg Y el van jegyezve, de te... Így nem lehet...

2021. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha engem heti szinten b*szogatnál ezzel, biztos, hogy nem kérném meg a kezed. Nem hallottad amúgy még, hogy minél jobban erőlteted, annál inkább eltaszítod? Teljesen kiölöd a romantikát az egészből.


Komolyan részvétem a srácnak, ha veled marad!

2021. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Rendben, igazatok van egyébként, és köszönöm az őszinteséget. Megpróbálom átfogalmazni magamban a dolgokat és ezt a "levagyok maradva" érzést kiölni a fejemből.
2021. okt. 9. 10:40
 9/36 anonim ***** válasza:
93%

#5

Te életed, úgy éled, ahogy szeretnél, de szerintem nem jó dolog ennyire megtervezni mindent. Ha minden a tervek szerint halad, akkor azt természetesnek fogod venni. Ellenben ha nem, akkor csalódni fogsz. Azért vagy ilyen ideges, mert a terved szerint jönnie kéne már az eljegyzésnek, fogy az idő. Ezzel csak a saját életed teszed tönkre, ha ennyire feszesen próbálod megtervezni a jövődet és görcsösen ragaszkodsz hozzá, hogy minden a terv szerint alakuljon. Arról nem is beszélve, hány olyan dolog közbe jöhet, amire nem vagytok hatással.

2021. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%
Ezek a "ne piszkakd" emberek a pasinak is azt mondanák a sokadik visszautasított lánykérés után, hogy legyen türelmes, egyszer majd igent mond?
2021. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!