Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak! Ti megkérnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megkérnétek egy olyan nő kezét aki nem bízik bennetek a múltja miatt? Többször átverték stb

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Nem kérném meg.

Inkább azon gondolkodnék, mit akarok én tőle egyáltalán, ha engem büntet mások hibái miatt. Nem fogom élvezni a bizalmát akkor se, ha fejre állok, lehetek akármilyen hűséges és megbízható.


Lánykérés helyett inkább szakításon gondolkodnék.

2016. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akármennyire is szeretnék soha senkiben nem tudtam bízni.. egy éve vagyunk együtt és szóba került de azt mondta,hogy addig semmiféleképpen amíg nem bízok..
2016. okt. 17. 12:33
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen nő vagyok, és azt tanácsolnám, hogy a kérdésben említett hölgyemény először tegye rendbe a saját lelki világát.

Nem bántásból, de így soha nem lehet tökéletesen boldog egyik fél se.

2016. okt. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te vagy. Nos, ismerem a problémádat, engem is többször átvertek, bántottak, stb, és tudom, hogy nagyon nehéz utána, de MUSZÁJ rendbehoznod magad. A párod ebben segíthet, de nem "kenheted rá" az egész feladatot.
2016. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elveszíteni mindennél jobban szeretem.. Csak azt szeretném ha mind a ketten maximálisan boldogok legyünk..Ő is nagyon szeret engem de mégsem meg a bízás..félek,hogy talál mást talál jobbat..
2016. okt. 17. 12:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom-problémáid vannak, nem ritka, lehet rajta segíteni. Hajrá. :)

Elhiszem, hogy szereted, de így nem fog működni.

2016. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom egy nullának látom magamat..:D
2016. okt. 17. 13:12
 8/18 anonim ***** válasza:
8%

Ha ezt érzed, és mondogatod is, akkor találni is fog jobbat. Nem hülyeség az "önbeteljesítő jóslat" kifejezés... Én is ilyen cipőben járok, de én már bele se megyek olyan dolgokba, mint pasizás, ismerkedés stb. Évente maximum egyszer, és akkor is kudarc a vége, egyrészt boldog vagyok épp az adott pillanatban, de már tudom, meg kb beszugerálom magamnak, hogy ennek úgyis vége lesz, és vége is lesz...Évekig próbáltam változtatni, változni, jártam pszichológushoz, de a végén már ő is elküldött, mert nem ment. Hiába érek el sikereket, keresek jól, vagy szerzek újabb végzettségeket, és e mellett a külsőm is teljesen átlagos, minden realitást nélkülözve egy szerencsétlenségnek, nullának érzem magam,

A legegyszerűbb azt mondani, hogy változtass, de tudom mennyire borzasztóan nehéz, és nem lehet csak úgy átkapcsolni, de ha tudod, hogy vele akarod leélni az életed, érezned kell valamit...valamiféle késztetést,hogy megadd neki a bizalmat. Ha pedig nem érdemli ki végül, ott van még jó pár év kínlódni emiatt, hogy így történt és elmondani, hogy "igazam volt".

2016. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ennyire nekikeseredni, de itt neked kell változtatni a dolgokon.


Fontos tapasztalat, hogy bármilyen sok jel mutat is az ellenkezőjére, még mindig vannak rendes, megbízható, hűséges pasasok. Őket nem érdemes elüldözni azzal, hogy bizalmatlan vagy.

Nem kell nagy dologra gondolni, csak egy kis önuralom szükséges. Pl. ha el akar menni két haverral sörözni, akkor nem nagyjelenetet kell csapni, hogy biztos nőzni megy. Hanem nyomsz egy puszit, hogy OK, érezd jól magad.

Ettől még persze, hogy enni fogod a kefét, meg az jár a fejedben, hogy bármi megtörténhet. De ezt nem kell a nyakába zúdítanod. Hidd el, értékelni fogja, ha látja, hogy meg akarsz változni a kedvéért!


Mindig tedd fel magadnak a kérdést, hogy adott-e okot arra, hogy kételkedj benne? Nem a Kiss Pista, nem a Gipsz Jakab öt évvel ezelőtt, hanem Ő, személyesen.

Amíg nincs okod kételkedni benne, addig legalább tegyél úgy, mintha bíznál benne. Egy idő után rájössz, hogy tényleg megbízható. Ehhez sok idő kell, de azt nem fogjátok egymással tölteni, ha támadó és féltékeny vagy.


És gondolj bele, őt is biztos megcsalták már, átverték már, neki is hazudtak: mégsem esik a torkodnak minden adandó alkalommal, ha két percet késel munka után.


Plusz egy bónusz jótanács: sokkal jobban fogod érezni magad, ha te ismered az ő barátait, ő pedig a te barátnőid. Legalább tudod, kivel van. :)

2016. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A 8-as választ, mintha én írtam volna, még a százalékunk is egyezik.


Kérdező, ne add fel, menj el pszichológushoz, neked lehet, hogy többet fog érni. Ha egyedül nem megy, nem szégyen megfogni egy segítő kezet.

2016. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!