Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi fog változni ha menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog változni ha menyasszony leszek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 23:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%
Jó esetben boldogabb leszel.
2022. ápr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Eggyel több gyűrűd lesz.
2022. ápr. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Semmi nem fog változni.
2022. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%
Kevesebb szex 😂
2022. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre, igazából egy vissza kérdéssel lehetne legjobbat válaszolni.


Miért szeretnél menyasszony lenni, mit jelent neked menyasszonynak lenni ?


A saját válaszaid lesznek a személyedre legigazabb válaszok a feltett kérdésedre.

2022. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%
lesz sok ismerősöd meg barinőd akik mind újjonnngani fognak, meg decukiii dejóóó jajjj de széééép
2022. ápr. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Vegre felfogja a parod teljes kornyezete hogy: nem ez nem csak egy mulo szeszely.

Felfogjak agyilag h igenis a fiuk komoly parja azaz menyasszonya vagy.


Nagyjabol ennyi fog valtozni mikor bejelentitek! Leesik nekik h igen igy van ez az a no, es nem nem fog felszivodni, nem nem ugy tunik h vege hanem ugy tudik valaminek ez az eleje.


Gratulalnak! Es tobbe nem degradalnak olyan jelzovel h "csaja" "kis baratnoje"

Hanem a menyasszonya vagy.


A sajat rokonaid meg megkerdezik mikor lesz eskuvo es elmondod h majd idoben szoltok. :D


2022. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
37%

#7 voltam!! Nő. Es ez szin tiszta tapasztalat.


Esetek 90% aban a nok szulei nagyon varjak ezt!! Es a pasik szulei meg..szo-szo. attol fugg joban vagytok e.


Nem vagyok klasszikus minta meny. Igy egy naaaaagy gratulaciot es egy elfogadast kaptam anyosektol! Es a tobbiektol. Elfogadast+Gratulaciot.


Lehet h teged korbeugtalnak. Nem tudni ! :D

2022. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 AstridOdegard válasza:
100%
semmi :D Nő vagyok:) és ez a tapasztalatom
2022. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%

Egy fiatal nő ismerősömhöz bementem ügyet intézni. Megkérdeztem tőle, hogy van. Erre széles, kedves mosollyal mutatja a jegygyűrűt az ujján és csak ennyit mondott:

- Elkeltem.

Olyan kedves aranyos jelenet volt, hogy majdnem megpusziltam, de időben észbe kaptam.

2022. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!