Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy valószínűleg nem fog eljegyezni a párom?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt, a huszas evink végén járunk. Többször beszéltünk már erről, viszont még mindig nem történt eljegyzés. Sem.

Engem nagyon frusztral, hogy körülöttünk mindenki építkezik, házasodik, gyereket vár stb. Velünk meg nem történik semmi. Hiába mondja, hogy ő is ezt akarja, mégsem lép semmit. :(

L28



2022. szept. 22. 22:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Leülsz vele, és konkrét választ kérsz. Neked ketyeg a biológiai órád. Több időd nincs. A házasságra, gyerekvállalásra otthonnal fel kell keszülni.

A férfiak nem gondolnak ebbe bele. Azt mondja, hogy ő is “akar” házasságot, családot. Mikor? Majd.

Mikor majd?


Fel lehet dolgozni, túl lehet lenni. Nem jók ezek a hosszú együttélések közös perspektíva nélkül. Belepunnyad a kapcsolat.

A férfiak addig benne maradnak a kényelemben, amíg nem jön egy új.

Neked kell döntened, hogy mit kezdesz az életeddel.

Az eljegyzésre várni megalázó. Felejtsd el a meglepetés bulvár eljegyzéseket.

Racionálisan át kell gondolnotok, hogy pl a párod valóban veled képzeli el a házasságot. Már két év us hosszú konkrét közös perspektíva nélkül.

2022. szept. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
15%

Jól kell választani... de ha még mindig vele vagy, akkor mégsem zavar! Közben normális férfiak meg már rég nemzenének, de hát nem kellenek senkinek.


32F

2022. szept. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne pocsékolj rá több időt. Én is voltam így. Együtt éltem valakivel, és mindig kérdezte, hogy mikor veszem el. Mindig kamuztam valamit. Nem is akartam elvenni.
2022. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
Telne neki egy családra? (Család = lakáshitel, baba, eb, kocsihitel,...)
2022. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Ebből család se lesz jó ideig, csak nem képes megmondani neked. Folyamatosan kibújik a téma alól, terel, nincs változás. 4 év alatt azért valami előre haladás lehetett volna, nem történt meg.


Nincs értelme tovább erőltetni.

2022. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se eroltesd
2022. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Anyagi akadály abszolút nincs :(
2022. szept. 22. 23:53
 8/28 anonim ***** válasza:
23%

Keress valami új életcélt. Karrier, építkezés, gyerek, pilótajogsi, akármi.

Az élet nem egy társasjáték, ahol, ha nem lépsz az oltár előtti mezőre, akkor nem léphetsz előre.

2022. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarja?

Elvi alapon ellenzi a házasságot? Egyébként pl. gyerekvállalásban benne lenne?

Vagy halogatja ill. valami lehetetlen feltételhez köti? Pl. majd ha még X milliót összegyűjtötök. Ez utóbbi esetben tudnod kell, hogy ez csak kifogás, és sosem akar majd elköteleződni melletted. Az előbbi esetben, ha te sem ragaszkodsz a házassághoz, akkor van jövője a kapcsolatotoknak.

2022. szept. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy, egy normális párkapcsolat nem így működik!

Ezek szerint nincsenek közös terveitek, elvagytok a langyosban. Kérdezd meg, hogy mik a tervei, beszélj a sajátodról, kezdődjön el a kommunikáció. Én leszarnám az eljegyzést 4 év után, sokkal fontosabb, hogy akar -e házasodni, mikor tervezi, hol fogtok lakni, mikor lesz gyerek. Nem az eljegyzésre kellene várnod, hanem arra, hogy mi lesz holnap, 1-5 év múlva, ha nem történik meg, akkor levonod a tanulságot, vele nincs mit tervezned.

2022. szept. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!